Menu

Ludzie o niezwykłych sercach na Zamku Grodno

Chcieli wesprzeć w ciężkiej chorobie małe chłopca - wylicytowali nocleg na Zamku Grodno. Teraz odwiedzili Gminę Walim i zamek. 
 
 
 
 
Ludzie o niezwykłych sercach na Zamku Grodno
Pani Adrianna i Wojciech Tomczykowie mieszkają w Kamieniu Pomorskim. Jesienią ubiegłego roku, chcąc wesprzeć w ciężkiej chorobie małego chłopca, wzięli udział w licytacji noclegów na Zamku Grodno.  Teraz odwiedzili Gminę Walim.

- 
To przepiękny gest, który nie byłby możliwy bez właścicieli  Karczmy Rycerskiej na Zamku Grodno, którzy odpowiedzieli na apel o pomoc, wystawiając noclegi w zarządzanym przez siebie obiekcie do licytacji - mówi Anna Młynarczyk Inspektor ds. Promocji Gminy Walim. 

Z gośćmi spotkała się sekretarz Gminy Walim Aleksandra Ignaszak.  


kama
foto; użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Walim  |   Grodno  |   Zamek Grodno  |  

Uważaj w Zagórzu, bo Twoje auto wróci na lawecie

Walim: Seniorzy otrzymali Opaski Życia

History Hiking: Opuszczona ciężarówka, ukryte skarby... co skrywają...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij