Złodzieje zatrzymani. Jeden z nich miał na koncie 11 przestępstw

Włamywali się do sklepów, okradali mieszkania i samochody. Jeden miał narkotyki. Przestępcy trafili w ręce policji. 

Pierwszy z zatrzymanych został złapany w sklepie przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu. Ukradł kosmetyki o wartości 900 zł. Policjanci zatrzymali 22-latka, a towar w stanie nienaruszonym wrócił na półki sklepowe. Okazało się, że mężczyzna ma jeszcze inne „grzechy” na sumieniu. Mundurowi udowodnili wałbrzyszaninowi inną kradzież. Łupem złodzieja padły kosmetyki o wartości ponad 2 tys. złotych. Podejrzany przyznał się winy. Grozi mu do 5 lat więzienia. 
 
Do kolejnego zatrzymania doszło w Głuszycy. Policjanci zatrzymali 22-latka, który był podejrzany o dokonanie szeregu włamań i kradzieży. Dodatkowo w chwili zatrzymania posiadał przy sobie amfetaminę. P
 
Policjanci udowodnili mężczyźnie popełnienie 11 przestępstw w tym 5 włamań, 4 kradzieże ,1 zniszczenia mienia i posiadanie narkotyków. Łączna suma poniesionych strat wyniosła ponad 5600 złotych. Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia o wartości 1 tys. złotych. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia. 
 
 
Kolejny złodziej wpadł  na ul. Husarskiej w Wałbrzychu.  Funkcjonariusze  zatrzymali 46-letniego wałbrzyszanina, który z mieszania swojej byłej partnerki ukradł biżuterię i telefon komórkowy o wartości 800 zł. Skradziony telefon został odzyskany. Grozi mu 5 lat więzienia. 
 
W innej części Wałbrzycha na ul. Żelaznej, policjanci  zatrzymali na gorącym uczynku dwoje mieszkańców Wałbrzycha 38-latka i 28-letnia kobietę. Para złodziei z opuszczonego budynku zabrała elementy instalacji elektrycznej  o wartości 700 zł. Łup odzyskano.  Grozi im do 5 lat więzienia. 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno