Menu

Mistrzostwo Papug Pub w Darcie (Wyniki)

18 zawodników z Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Mieroszowa zagrało o tytuł Mistrza Papug Pub w darta. Wyrównane mecze i rywalizacja do samego końca. Tytuł zdobył Grzegorz Jakubiak

Mistrzostwo Papug Pub w Darcie (Wyniki)
Kuba Jakubiak 21 lotką rzucił najwyższe skończenie 148pkt. 
 
Natomiast finał należał do dwóch Grześków Jakubiaka i Moroza. Grali bardzo wyrównanie i do samego końca nie było wiadomo kto zwycięży. Pierwszy mecz wygrywa 2:0 Moroz.
 
Potem grają do trzech wygranych. Ostatni decydujący leg lepiej zagrał Grzesiek Jakubiak i z wynikiem 3:2 zdobył tytuł Mistrza Papug Pub w darta. 
 
 
Wyniki:
 
1. Grzegorz Jakubiak
2. Grzegorz Moroz
3. Ryszard Krawczyk
4. Ptaszek
5. Mateusz Dymlang
5. Daniel Mielczarek 
7. Barbara Sowa
 
 
7. Paweł Sowa
9. Kuba Grzegorz Jakubiak
9. Artur Socha
9. Maciek Urlik
9. Robert Ciszewski
13.Amelia Sowa 
13. Victoria Moroz
13 Marcin Gąsiorowski
13. Robert Wójcik
17. Edyta Bojor
17. Katarzyna Rutkowska
 
Już za tydzień rozpocznie się nowy sezon ligi w Papug Pub
 
info: Papug Pub
foto: Papug Pub
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

papug  |   pub  |   wyniki  |   foto  |   liga  |   dart  |  

Konkurs fotograficzny: Świątecznie w Świdnicy. Do wygrania tysiąc zł.

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Kto schował wałbrzyski skarb? Wśród mieszkańców był nazista

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij