Policja poszukuje zaginionej kobiety
Wyszła z domu 18 sierpnia, od 21 sierpnia nie kontaktowała się z rodziną - wałbrzyska policja poszukuje zaginionej mieszkanki Szczawna Zdroju, Agnieszki Brajewskiej.
 
Kobieta ostatni raz kontaktowała się z rodziną 21 sierpnia tego roku. Od tej pory najbliżsi nie wiedzą co się z nią dzieje. Dlatego też zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania 45-latki o kontakt z policją. Z zebranych informacji wynika, że kobieta poważnie choruje i może przebywać na terenie Kołobrzegu. - informuje wałbrzyska policja. 
 
Jak ustalili mundurowi, mieszkanka Szczawa-Zdroju wyszła z domu 18 sierpnia. Ostatniego sms-a napisała do rodziny trzy dni później. Do momentu zgłoszenia zaginięcia, nie skontaktowała się  z nikim z najbliższych.
 
45-latka w chwili zginięcia ubrana była w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego lub spodnie koloru różowego i dżinsową kurtkę koloru jasnoniebieskiego. Posiadała przy sobie plecak koloru beżowego oraz telefon komórkowy i dowód osobisty. Nie posiadała karty bankomatowej.
 

Wszystkich mających informacje, o tym gdzie kobieta może przebywać lub mogących pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 51 423).adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno