Menu

Mistrzostwa Polski w Boksie odbędą się w Wałbrzychu

Wałbrzych będzie gościć pięściarzy z całej Polski. W Aqua Zdroju odbędą się Mistrzostwa Polski w Boksie. 

Mistrzostwa Polski w Boksie odbędą się w Wałbrzychu
Zawody odbędą się w dniach od 14-19 listopada w Aqua Zdroju. 
 
Mistrzostwa Polski w boksie to najważniejsza krajowa impreza dla nieprofesjonalnych zawodników zajmujących się boksem. Pierwsze mistrzostwa Polski w boksie amatorskim rozegrane zostały po raz pierwszy w 1924 roku. Mistrzostwa rozgrywane są corocznie (tylko w latach 1940-45 nie odbyły się), a organizatorem jest Polski Związek Bokserski 
 
- Dzień dobry Mamy! Mamy rewelacyjne wieści dla wszystkich miłośników pieściarstwa! Wczoraj odbyło się spotkanie zarządów Polskiego Związku Bokserskiego, Aqua Zdroju, Krzysztofa Sadłonia z Imperium Boxing   oraz władz Miasta Wałbrzycha na którym uzgodniono, iż po raz pierwszy Wałbrzych będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w boksie. - poinformowano na fb Imperium Boxing
 
 
Więcej szczegółów poznamy już wkrótce. 
 
red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Adam (1 września 2021 6:49)
Tylko Sadlon potrafi to ogarnąc
Keczup (1 września 2021 6:29)
O sami popatrzcie Pinokio
Boguszów (31 sierpnia 2021 18:50)
Cytuję użytkownika: Fotka
Fajne te polamane klamy ale jedynie Sylwia jest godna uwagi a w ogole to sympatyczny waldemar tez powalczy?
Walduś powalczy - O SWOJE.
Filip (31 sierpnia 2021 8:25)
Cytuję użytkownika: Ciekawski
Oby mieli wodę, bo wczoraj wizyta zakończyła się na wejściu po informacji, że nie ma wody pod prysznicami... Jakoś cicho o tym w mediach...
Bo pod prysznicami chodzi o schylanie się.Nie o mycie. Postawią tam jeden pralkowy ul i jeden owadzi hotelik i będzie git.
Fotka (30 sierpnia 2021 23:38)
Fajne te polamane klamy ale jedynie Sylwia jest godna uwagi a w ogole to sympatyczny waldemar tez powalczy?
Mariusz (30 sierpnia 2021 21:55)
Bardzo dobrze Bardzo fajnie, po prostu elegancko.
Ciekawski (30 sierpnia 2021 19:22)
Oby mieli wodę, bo wczoraj wizyta zakończyła się na wejściu po informacji, że nie ma wody pod prysznicami... Jakoś cicho o tym w mediach...
Filip (30 sierpnia 2021 18:30)
Cytuję użytkownika: Afir
No i fajnie.
A wodę do basenu już wlali?
Afir (30 sierpnia 2021 18:05)
No i fajnie.

Dodaj komentarz

boks  |   mistrzostwa  |   swieto  |   impreza  |   seniorzy  |   seniorki  |   piesciarstwo  |  

Górnicza Karczma Piwna (FOTO)

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Dolny Śląsk gospodarzem Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij