Menu

Od ponad roku jest zablokowany chodnik i prędko się to nie zmieni

Od ponad roku idący ulicą Matejki muszą chodzić na około. Chodnik jest zablokowany, bo z budynku ZDKiUM sypie się gzyms. 

Od ponad roku jest zablokowany chodnik i prędko się to nie zmieni
Naprawa miała odbyć się na wiosnę, ale tak się nie stało. Ile jeszcze mieszkańcy będą musieli omijać to miejsce?
 
Okazuje się, że gzyms nie jest jednym problemem. Naprawy wymaga również dach i wymagane są zabezpieczenia przeciwpożarowe klatki schodowej. 
 
- W tej chwili jesteśmy na etapie projektowania. Myślę, że remont rozpocznie się gdzieś na początku przyszłego roku. - mówi Maciej Czajka, Kierownik Biura Inwestycji Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. 
 
 

 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ekonimista (30 sierpnia 2021 20:45)
Wyburzyć te rudery i wybudować targowisko miejskie.

Dodaj komentarz

matejki  |   zdkium  |   zarzad  |   blokada  |   naprawa  |   remont  |  

MZB remontuje kominy... zimą. A mieszkańcy marzną

Postęp prac w remontowanej willi dr Issmera

Dziki i sarny też korzystają z obwodnicy. Będą siatki zabezpieczające?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij