Kurier okradał klientów

Przywłaszczył sobie dwa skanery i gotówkę od ludzi, którym dostarczał paczki. Kurier jest jednym z poszukiwanych zatrzymanych przez policję. 

Policjanci z Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego  zatrzymali łącznie trzynaście osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze  ustalili, że jeden z poszukiwanych będąc pracownikiem firmy kurierskiej  przywłaszczył sobie dwa skanery oraz gotówkę pobraną od klientów z rozwożonych paczek. Straty  oszacowane zostały na ponad 12 tysięcy złotych. Część gotówki policjanci odzyskali.
 
W ręce mundurowych w Wałbrzychu oraz Jedlinie-Zdroju wpadło sześć osób.  trzymano również  siedmiu poszukiwanych w Rybnicy Leśnej, Wałbrzychu, Boguszowie-Gorcach oraz Głuszycy. Część nich już trafiła za kraty więzienia.
 
- Przypominamy, że podstawy policyjnych poszukiwań są różne. Sądy i prokuratury poza listami gończymi wydają często zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia, celem których jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych. Statystyki potwierdzają, że nie da się uniknąć odpowiedzialności. Można ją jedynie odwlec w czasie. - informuje policja
 
redakcja@walbrzych24.com
foto: policja
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno