Odmładzająca moc wysokiej i niskiej temperatury

W Wałbrzychu można już skorzystać z innowacyjnego urządzenia chirurgicznego, który gwarantuje efekty po pierwszym zabiegu.

Czym jest Cryo T-Shock?
 
Beata Górczyńska: To wszechstronne i wyjątkowe urządzenie o działaniu przeciwstarzeniowym dla kobiet i mężczyzn dostępne tu, w Wałbrzychu. Eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, tonizuje i napina skórę poprzez jednoczesne wykorzystanie termografii i krioterapii. Termografia to najnowocześniejsza metoda pomiaru ciepła emitowanego przez poszczególne części naszego ciała a krioterapia to szok termiczny. Łącząc obie te możliwości, już podczas jednej sesji można zauważyć widoczną poprawę naszego wyglądu.
 
 
Na czym dokładnie to polega?
 
B.G.: Mówiąc najogólniej, urządzenie podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury niszczy komórki tłuszczowe, zwiększając produkcję kolagenu w skórze. Zabiegi są bezbolesne i jest to alternatywa dla osób, które boją się skalpela. Cryo T- Shock miejscowo redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit, zapobiega starzeniu się, rzeźbi sylwetkę, wygładzając i napinając luźną skórę oraz działa przeciwbólowo. Prawdopodobnie każdy z nas kiedyś się odchudzał a po jakimś czasie wracał lub nawet zwiększał swoją wagę. Dlaczego? Kiedy chudniemy nasze komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar, ale pozostają w ciele z potencjałem wzrostu. W przypadku zabiegów naszym urządzeniem komórki tłuszczowe są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krew i mocz.
 
 
W jaki sposób urządzenie bez użycia skalpela może nam poprawić wygląd?
 
B.G.: Program Face Lift jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, które zauważają widoczne zmiany wokół oczu, ust czy szyi. Taki zabieg trwa około 15 minut uruchamiając produkcję głębokich warstw kolagenu. Efektem takiego zabiegu jest wygładzenie linii twarzy, wygładzenie bruzd wokół ust czy kocich zmarszczek wokół oczu. Już po pierwszej sesji zmiany są widoczne. Pełny zestaw aplikacji wynosi od 4 do 8 zabiegów by nasz organizm w naturalny sposób zaczął odnawiać produkcję kolagenu. Zniknie wtedy dodatkowo problem opuchniętych oczu, wyprysków, trądziku i wszelkich innych zmian skórnych jak na przykład łuszczyca. Nasza twarz zostanie rozjaśniona a gęstość naszej skóry wzrośnie w ciągu kilkunastu minut. Rezultat? Długotrwały powrót młodzieńczego wyglądu naszej skóry.
 
 
Brzmi to niewiarygodnie.
 
B.G.: A jednak. Cryo T- Shock doskonale radzi sobie nie tylko z natychmiastową poprawą naszego wyglądu. Dodatkowo redukuje ból, gospodarkę hormonalną, rozluźnia mięśnie, redukuje stany zapalne, obrzęki, napięcia mięśni, skutecznie zwalcza cellulit. Cellulit. Zmora ponad 90% kobiet. Dziś wiemy, że sama krioterapia choć zmniejsza złogi tłuszczu to nie zmniejsza widoczności cellulitu. Zabiegi naszym urządzeniem polegają na naprzemiennym zastosowaniu bardzo niskich temperatur i ciepła a zatem ma bardziej kompleksowe działanie. Umożliwia kontakt z różnymi warstwami tkanki w celu zwiększenia produkcji kolagenu, a tym samym poprawy wyglądu naszego ciała, na przykład brzucha, ud czy pośladków. Naprzemienna ekspozycja na ciepło i zimno powoduje przekrwienie, drenaż i zwiększone dotlenienie. Dzięki temu nasza skóra poprawia się, zmienia fakturę i elastyczność przy jednoczesnym zmniejszeniu obrzęków, redukcji złogów tłuszczu i retencji płynów. Zabieg na całe ciało trwa około godziny, więc ten czas trzeba sobie zarezerwować.
 
 
W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na zabiegi urządzeniem Cryo T- Shock.
 
B.G.: Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i zdrowie. Gabinet mieści się w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 35 w siedzibie PZU.
 
 
artykuł sponsorowany
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno