Menu

Odmładzająca moc wysokiej i niskiej temperatury

W Wałbrzychu można już skorzystać z innowacyjnego urządzenia chirurgicznego, który gwarantuje efekty po pierwszym zabiegu.

Odmładzająca moc wysokiej i niskiej temperatury
Czym jest Cryo T-Shock?
 
Beata Górczyńska: To wszechstronne i wyjątkowe urządzenie o działaniu przeciwstarzeniowym dla kobiet i mężczyzn dostępne tu, w Wałbrzychu. Eliminuje zlokalizowany tłuszcz, redukuje cellulit, tonizuje i napina skórę poprzez jednoczesne wykorzystanie termografii i krioterapii. Termografia to najnowocześniejsza metoda pomiaru ciepła emitowanego przez poszczególne części naszego ciała a krioterapia to szok termiczny. Łącząc obie te możliwości, już podczas jednej sesji można zauważyć widoczną poprawę naszego wyglądu.
 
 
Na czym dokładnie to polega?
 
B.G.: Mówiąc najogólniej, urządzenie podczas każdej sesji ze względu na reakcję szoku termicznego wywołanego przez wysokie i niskie temperatury niszczy komórki tłuszczowe, zwiększając produkcję kolagenu w skórze. Zabiegi są bezbolesne i jest to alternatywa dla osób, które boją się skalpela. Cryo T- Shock miejscowo redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit, zapobiega starzeniu się, rzeźbi sylwetkę, wygładzając i napinając luźną skórę oraz działa przeciwbólowo. Prawdopodobnie każdy z nas kiedyś się odchudzał a po jakimś czasie wracał lub nawet zwiększał swoją wagę. Dlaczego? Kiedy chudniemy nasze komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar, ale pozostają w ciele z potencjałem wzrostu. W przypadku zabiegów naszym urządzeniem komórki tłuszczowe są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krew i mocz.
 
 
W jaki sposób urządzenie bez użycia skalpela może nam poprawić wygląd?
 
B.G.: Program Face Lift jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, które zauważają widoczne zmiany wokół oczu, ust czy szyi. Taki zabieg trwa około 15 minut uruchamiając produkcję głębokich warstw kolagenu. Efektem takiego zabiegu jest wygładzenie linii twarzy, wygładzenie bruzd wokół ust czy kocich zmarszczek wokół oczu. Już po pierwszej sesji zmiany są widoczne. Pełny zestaw aplikacji wynosi od 4 do 8 zabiegów by nasz organizm w naturalny sposób zaczął odnawiać produkcję kolagenu. Zniknie wtedy dodatkowo problem opuchniętych oczu, wyprysków, trądziku i wszelkich innych zmian skórnych jak na przykład łuszczyca. Nasza twarz zostanie rozjaśniona a gęstość naszej skóry wzrośnie w ciągu kilkunastu minut. Rezultat? Długotrwały powrót młodzieńczego wyglądu naszej skóry.
 
 
 
Brzmi to niewiarygodnie.
 
B.G.: A jednak. Cryo T- Shock doskonale radzi sobie nie tylko z natychmiastową poprawą naszego wyglądu. Dodatkowo redukuje ból, gospodarkę hormonalną, rozluźnia mięśnie, redukuje stany zapalne, obrzęki, napięcia mięśni, skutecznie zwalcza cellulit. Cellulit. Zmora ponad 90% kobiet. Dziś wiemy, że sama krioterapia choć zmniejsza złogi tłuszczu to nie zmniejsza widoczności cellulitu. Zabiegi naszym urządzeniem polegają na naprzemiennym zastosowaniu bardzo niskich temperatur i ciepła a zatem ma bardziej kompleksowe działanie. Umożliwia kontakt z różnymi warstwami tkanki w celu zwiększenia produkcji kolagenu, a tym samym poprawy wyglądu naszego ciała, na przykład brzucha, ud czy pośladków. Naprzemienna ekspozycja na ciepło i zimno powoduje przekrwienie, drenaż i zwiększone dotlenienie. Dzięki temu nasza skóra poprawia się, zmienia fakturę i elastyczność przy jednoczesnym zmniejszeniu obrzęków, redukcji złogów tłuszczu i retencji płynów. Zabieg na całe ciało trwa około godziny, więc ten czas trzeba sobie zarezerwować.
 
 
W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na zabiegi urządzeniem Cryo T- Shock.
 
B.G.: Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i zdrowie. Gabinet mieści się w Wałbrzychu przy ulicy Wrocławskiej 35 w siedzibie PZU.
 
 
artykuł sponsorowany
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

69 (10 września 2021 10:41)
Na przedostatnim zdjęciu to wagina przed i po zabiegu?
Filip (9 września 2021 12:35)
Fajnie, że choć raz napisaliście, że artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   PZU  |   cryotshock  |   zabieg  |   odmładzanie  |   odchudzanie  |   wygląd  |   zmarszczki  |  

Powstanie monografia Wałbrzycha ?

Danuta Marosz w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Jest już pierwszy, profesjonalny teledysk zespołu Paranoja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij