Menu

Narodowy Dzień Sportu w PSP nr 23

Kolejna szkoła dołącza do obchodów Narodowego Dnia Sportu. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 23 na Nowym Mieście zorganizowano turniej piłkarski, w którym udział wzięła ponad setka uczniów.

Narodowy Dzień Sportu w PSP nr 23

Narodowy Dzień Sportu to inicjatywa Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Ma być zachętą do aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Do akcji włączają się szkoły w całej Polsce.

 

- My przystąpiliśmy do tej akcji bardzo chętnie. W zasadzie sport w naszej szkole odgyrwa bardzo dużą rolę. Dzisiejsze święto dedykujemy głównie dzieciom, które powróciły po długim czasie pandemii. Chcemy pokazać, że ruch to coś wspaniałego. Zależy nam, by dzieci były sprawne, spędzały czas razem i czerpały z tego radość - mówi Anna Szwalec, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Wałbrzychu.

 

 

- Zgłosiło się 112 uczniów i tyle mamy przygotowanych nagród i upominków. Każdy coś otrzyma a najlepsi zdobywają puchary przechodnie. Chcemy rozpocząć cykl corocznych turniejów, w których klasy walczyć będą o te puchary - mówi Mariusz Ilczuk, organizator zawodów, nauczyciel Wiedzy o Społeczeństwie i szkolny pedagog.

 

 

 

Turniej odbył się dzięki wsparciu firmy NSK, Wałbrzyskich Wodociągów i Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. Dyrekcja dziękuje także rodzicom, którzy pomogli w organizacji zawodów dla swoich pociech.

 

 

 

plr

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14

Komentarze

Marcin (12 września 2021 21:44)
A na Podzamczu szkoła Olimpijczyków i zero nic , żadnego nawet najmniejszego turnieju z festynu z okazji dnia sportu , wstyd i tyle , za to dzieci z klas 1-8 siedzące na placu zabaw i na terenie szkoły wykształcone są super w słownictwie patologii . Gratulacje dla pedagogów z ZSP nr6

Dodaj komentarz

Koszykówka: Górnik Wałbrzych wygrywa z Polonią Bytom

Boks: Michał Leśniak zmierzy się z Aleksandrem Jasiewiczem

Wałbrzyscy zawodnicy Ju Jitsu z medalami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij