Prace na 65 kilometrze zakończone

Zakończyły się badania na 65 kilometrze trasy kolejowej Wrocław - Wałbrzych gdzie miał być ukryty "Złoty Pociąg".  Analiza wyników może zająć nawet miesiąc. 

 

Po trzech  tygodniach cieżkiej i mozolnej pracy zakończono badania - informuje na swoim profilu Facebookowym poszukiwacz Złotego Pociągu, Piotr Koper. Teraz wyniki badań zostaną opracowane, analiza wyników może potrwać nawet około miesiąca. 

 

- Wszystkie założenia udało nam się zrealizować. Wykonaliśmy wszsytkie badania, jakie planowaliśmy, teraz pozostaje ocenienie tego pod kątem jakościowym. Nasze oczekiwania są takie, że znajdziemy ślady infrastruktury kolejowej z czasów II wojny światowej. Po tych badaniach będziemy wiedzieć wszystko na pewno -  mówi Piotr Koper.

 

Za zaangażowanie w ten etap prac Piotr Koper podziękował na swoim Facebooku:

"Dziękuję wszystkim instytucjom wydającym pozwolenia na badania w tym terenie za wyrozumiałość i chęć współpracy. Dziękuję firmie Catering Kantyny Sp. z o.o za karmienie całej ekipy smacznymi posiłkami. Dzięuję Panu inż. Tomaszowi Siwcowi za nadzór nad całą akcją. Szczególne podziękowania kieruję do mojej rodziny, żony Doroty i mojego syna Pawła, którzy zawsze byli przy mnie i wspierali mnie swoją pracą" 
 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


adm
foto: walbrzych24.com 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno