Menu

Zatańczyli w Starej Kopalni (VIDEO)

Grupa roztańczonych dzieciaków ze Szkoły Tańca Cordex na zaproszenie starej kopalni wzięła udział w międzynarodowej akcji "Work it out".

Zatańczyli w Starej Kopalni (VIDEO)
12 września punktualnie o godz. 15:00 na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu odbyło się taneczne wydarzenie #Workitout. W tym roku Stara Kopalnia tańczyła razem z Szkołą Tańca Cordex.
 
 
„Work it out” jest to wydarzenie organizowane przez Europejski Szlak Dziedzictwa Przemysłowego (ERIH), podczas którego tysiące tancerzy wykonuje wspólny taniec dla dziedzictwa w dawnych zakładach przemysłowych. Stara Kopalnia od roku 2015 widnieje na szlaku ERIH, który jest największą siecią turystyczną Europy.
 
 
Poniżej możecie zobaczyć jak zaprezentowali się tancerze w Wałbrzychu oraz jak wypadli na tle pozostałych uczestników:
 
 
 
 
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lans (13 września 2021 7:57)
Lansowania tego dziadostwo ciąg dalszy.zeby nie było. Bylem tak. Zdecydowanie ciekawsze do ogladania w nowej rudzie.
Heniek (12 września 2021 21:17)
Nawet dzieciarom we łbach mieszają, żeby reklamować złomiarnię.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Stara Kopalnia  |   ERIH  |   taniec  |   work it out  |   szlak dziedzictwa przemysłowego  |   turystyka  |  

Rozpoczęły się obchody górniczego święta

Sprawdź samochód przed zakupem w Serwisie Toyota Nowakowski

Dodatkowa opłata za ''ponadliczbowe'' odpady

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij