Szełemej kandydatem na przewodniczącego PO w regionie
Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej  będzie startował na stanowisko szefa regionu Dolnośląskiego Platformy Obywatelskiej. Wybory w październiku. Szełemeja popierają między innymi Grzegorz Łużniak, Jacek Sutryk i Grzegorz Schetyna.
 


 
 
 
 
- Chcę jednoczyć - powiedział prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej na spotkaniu we Wrocławiu - Swoją decyzję traktuję jako wyzwanie. Kandydowanie na szefa regionu PO Dolny Śląsk będzie okazją do rozmowy z każdym członkiem partii, ale też przejęciem politycznej i inicjatywy w regionie. Największe wyzwaniem na Dolnym Śląsku jest ochrona zdrowia i klimatu.
 
Romana Szełemeja wspiera między innymi Grzegorz Schetyna.

"W swojej samorządowej misji RomanSzelemej pokazał, że jak nikt inny potrafi łączyć. Widzimy jego doświadczenie, zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności, lojalność i przyzwoitość. Wie też jak wygrywać - osiągał rekordowe wyniki wyborcze w Wałbrzychu. Romanie, powodzenia! "- napisał na Tweeterze Grzegorz Schetyna. 

Na liście poparcia znaleźli się również prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak i prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. 

"Cieszę się z deklaracji startu w wyborach przez  RomanSzelemej. Taki szef regionu może łączyć." - napisał na Tweeterze Sutryk

Romana Szełemeja wspierają także Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Zofia Czernow i Agnieszka Chybicka. Wybory wewnętrzne PO na szefa regionu odbędą się w październiku.  

 
kama
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno