Menu

Hucznie pożegnali wakacje

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach zorganizował rodzinny festyn z okazji zakończenia wakacji. Było mnóstwo gier i zabaw a głównymi atrakcjami były kolorowe proszki holi, pokazy karateków i kino plenerowe.

Hucznie pożegnali wakacje

Choć za nami już prawie dwa tygodnie nowego roku szkolnego, to w Gorcach w miniony weekend nadal można było poczuć wakacyjny klimat.

 

- Oficjalnie zamykamy wakacje, bo nie mogliśmy tego zrobić tydzień wcześniej z uwagi na niepogodę. Rodzinne pożegnanie wakacji odbywa się w miłej atmosferze, nie tylko dla mieszkańców Gorc, choć to oni tu dominują - mówi dyrektor OSiR w Boguszowie-Gorcach Rafał Wiernicki.

 

 

Organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Na boisku sportowym w Gorcach przygotowano wiele stanowisk, gdzie uczestnicy festynu wykonywali różne zadania i zdobywali punkty za ich zaliczenie. Odwiedzenie wszystkich stanowisk i komplet zdobytych punktów upoważniał do odbioru nagród. Na co jeszcze mogli liczyć odwiedzający festyn?

 

- Mamy przede wszystkim wystrzały kolorów. To bardzo popularna atrakcja, która gwarantuje wiele emocji. Są dmuchańce, przyjechali strażacy, można postrzelać z łuku. Przygotowaliśmy tor przeszkód dla rowerów górskich. Postawiliśmy siłownię plenerową i wiele innych ciekawych atrakcji - wymienia Rafał Wiernicki.

 

 

 

Festyn zamyka wakacyjny okres imprez organizowanych przez OSiR, ale w przygotowaniu są kolejne wydarzenia, na które dyrekcja już dziś zaprasza.

 

- We wrześniu trochę się uspokajamy, bo byliśmy bardzo aktywni w czasie wakacji. Pod koniec miesiąca zaprosimy na Dolnośląską Ligę Zapasów w hali sportowej w Gorcach. Na początku października będziemy współorganizatorem biegu "Dzika 13", czyli wbieganie na Dzikowiec. Mamy też nadzieję, że w końcu uruchomimy naszą kolejkę linową - zaprasza Rafał Wiernicki.

 

 

Więcej zdjęć - kliknij tutaj

 

plr

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Boguszów-Gorce  |   festyn  |   pożegnanie wakacji  |   atrakcje  |   sport  |   osir  |  

W środę gramy z Polonią Bytom

Powstanie monografia Wałbrzycha ?

Danuta Marosz w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij