Hucznie pożegnali wakacje

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach zorganizował rodzinny festyn z okazji zakończenia wakacji. Było mnóstwo gier i zabaw a głównymi atrakcjami były kolorowe proszki holi, pokazy karateków i kino plenerowe.

Choć za nami już prawie dwa tygodnie nowego roku szkolnego, to w Gorcach w miniony weekend nadal można było poczuć wakacyjny klimat.

 

- Oficjalnie zamykamy wakacje, bo nie mogliśmy tego zrobić tydzień wcześniej z uwagi na niepogodę. Rodzinne pożegnanie wakacji odbywa się w miłej atmosferze, nie tylko dla mieszkańców Gorc, choć to oni tu dominują - mówi dyrektor OSiR w Boguszowie-Gorcach Rafał Wiernicki.

 

 

Organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Na boisku sportowym w Gorcach przygotowano wiele stanowisk, gdzie uczestnicy festynu wykonywali różne zadania i zdobywali punkty za ich zaliczenie. Odwiedzenie wszystkich stanowisk i komplet zdobytych punktów upoważniał do odbioru nagród. Na co jeszcze mogli liczyć odwiedzający festyn?

 

- Mamy przede wszystkim wystrzały kolorów. To bardzo popularna atrakcja, która gwarantuje wiele emocji. Są dmuchańce, przyjechali strażacy, można postrzelać z łuku. Przygotowaliśmy tor przeszkód dla rowerów górskich. Postawiliśmy siłownię plenerową i wiele innych ciekawych atrakcji - wymienia Rafał Wiernicki.

 

 

Festyn zamyka wakacyjny okres imprez organizowanych przez OSiR, ale w przygotowaniu są kolejne wydarzenia, na które dyrekcja już dziś zaprasza.

 

- We wrześniu trochę się uspokajamy, bo byliśmy bardzo aktywni w czasie wakacji. Pod koniec miesiąca zaprosimy na Dolnośląską Ligę Zapasów w hali sportowej w Gorcach. Na początku października będziemy współorganizatorem biegu "Dzika 13", czyli wbieganie na Dzikowiec. Mamy też nadzieję, że w końcu uruchomimy naszą kolejkę linową - zaprasza Rafał Wiernicki.

 

 

Więcej zdjęć - kliknij tutaj

 

plr

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno