Jaros kontrkandydatem Szełemeja

Poseł Michał Jaros kandydatem na przewodniczącego dolnośląskich struktur Platformy Obywatelskiej - to kontrkandydat prezydenta Wałbrzycha, Romana Szełmeja. Wybory już 23 października. 

W poniedziałek poseł Michał Jaros  ogłosił swoją kandydaturę na przewodniczącego dolnośląskiej PO. Wcześniej, bo w sobotę, swoją kandydaturę ogłosił prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej. Wybory szefa dolnośląskich struktur odbędą się 23 października. 

-  Jeśli miałbym w kilku słowach odpowiedzieć na pytanie, co skłoniło mnie do kandydowania, to oprócz niezliczonych życzliwych słów i wyrazów wsparcia są to poczucie odpowiedzialności i troska, zarówno o przyszłość Dolnego Śląska, przyszłość dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej, ale i przyszłość Polski - mówił poseł Michał Jaros. 

-  Swoją decyzję traktuję jako wyzwanie. Kandydowanie na szefa regionu PO Dolny Śląsk będzie okazją do rozmowy z każdym członkiem partii, ale też przejęciem politycznej i inicjatywy w regionie. Największe wyzwaniem na Dolnym Śląsku jest ochrona zdrowia i klimatu. -  mówił prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Prezydent Szełemej ma poparcie między innymi Grzegorza Schetyny, prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka, prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka i parlamentarzystów - wspierają go Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Zofia Czernow czy Agnieszka Chybicka.


Czytaj też
Szełemej kandydatem na przewodniczącego PO w regionie

adm
foto: użyczone / walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno