Menu

Wybory w Stowarzyszeniu Polska 2050

Trwają wybory w strukturach Stowarzyszenia Polska 2050. Liderem w kole Wałbrzych został Przemysław Kopacz a w kole Powiatu Wałbrzyskiego - Kamil Orpel. 
Wybory w Stowarzyszeniu Polska 2050
Wybory potrwają do końca października. Pierwszym etapem były wybory do struktur powiatowych. 
 
1) Koło Wałbrzych:
- Przemysław Kopacz - lider Wałbrzycha
- Krystian Sanewski - członek Zarządu Koła
 
2) Koło Powiatu Wałbrzyskiego:
 
 
- Kamil Orpel - lider Powiatu Wałbrzyskiego
- Lucyna Bąk - członek Zarządu Koła
- Andrzej Zawrotniak - członek Zarządu Koła
 
Reprezentantami Kół w Radzie Regionu zostali wybrani: Przemysław Kopacz (Koło Wałbrzych) oraz Kamil Orpel (Koło Powiatu wałbrzyskiego).
 
26 października w Świdnicy odbędzie się Zebranie Województwa, który wybierze m.in. 5 osobowy Zarząd Województwa, trzech Delegatów Regionu na Zjazd Krajowy oraz przedstawiciela do Radu Krajowej Stowarzyszenia. 

opr. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Układ korupcji w Wałbrzychu, wstrząsające! (17 września 2021 10:38)
https://www.youtube.com/watch?v=FdbYlemw_m8
dfdsvdaa (14 września 2021 19:29)
POtomkowie talibów z PO hołownia taki mądry jak petru
Jerzy Jacek Pilchowski (14 września 2021 14:52)
Klasyczny przykład działania które nie ma większego sensu. Jak wiemy, Tusk wrócił już z Berlina i w tej sytuacji Hołownia przestał być potrzebny i zaczyna być przez "sponsorów" wygaszany.
Wyborca 2500 (14 września 2021 14:15)
Co do wyborów: wybieram delegalizację tego zbiegowiska.
Jurek (14 września 2021 13:59)
Koniec stowarzyszenia ,towarzysze 2050 jest bliski.Szkoda czasu i pieniędzy.Holownia tak jak Petru,Palikot i inni przejdzie do lamusa.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Polska 2050  |   wybory 2050  |   polityka  |  

Poranek z promilami

Wałbrzych — miasto bez dworca autobusowego

Wałbrzych: na których stacjach nie ma dziś paliwa ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij