Głosowanie na Modernizację Roku 2016
Inwestycja pod nazwą "Zagospodarowanie skweru na pl. 1000-lecia Państwa Polskiego" znalazła się w gronie finalistów 21. edycji ogólnopolskiego konkursu "Modernizacja Roku 2016", w kategorii tereny zielone.
Konkurs polega na wyłonieniu najlepszych przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku, które wyróżniają się szczególnymi walorami. Projekt wspiera działania na rzecz ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego, a jednocześnie promuje modernizacje, przebudowy i rozbudowy obiektów.
 

Prace dotyczące rewaloryzacji skweru przy pl. 1000-lecia Państwa Polskiego zakończyły się w lipcu ubiegłego roku. Szczególną uwagę przyłożono do wiernego odtworzenia parku w oparciu o dostępne materiały historyczne. Zrekonstruowano kompozycję skweru wraz z układem ścieżek spacerowych i placów wraz z wyposażeniem w elementy małej architektury. Zasadzono 27 drzew, 4 tys. krzewów liściastych, 40 krzewów iglastych, róże, byliny, 2 tys. roślin cebulowych oraz wykonano nasadzenia rabat kwiatowych z roślin jednorocznych.

 

Nagrody przyznane zostaną w 16 kategoriach. Laureatów wybierze jury. Swoje nagrody w każdej z kategorii przyznają też internauci. Niezależnie od werdyktu jury, internauci sami mogą zadecydować o wyborze najlepszej inwestycji w trwającym właśnie głosowaniu. 
 
Głosy można oddawać raz dziennie. Podając adres email przy każdym głosowaniu, zwiększa się szanse na wygranie nagród przewidzianych dla głosujących. Plebiscyt internetowy potrwa do 9 sierpnia 2017 roku do godz. 12:00.

 

Na projekt Świdnicy można głosować klikając tutaj.

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
pz/inf.prasowa
foto: użyczone
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno