Konkurs przerwano - Strefa Ekonomiczna nadal bez prezesa
Kolejny miesiąc bez prezesa w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej - po odwołaniu Artura Siennickiego ogłoszono konkurs, ale są problemy. Jak informuje Gazeta Wyborcza - procedurę konkursową przerwano i "trwają narady, w jaki sposób konkurs unieważnić". Dlaczego ? 

Artur Siennicki został odwołany w trybie natychmiastowym z funkcji prezesa Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej 13 sierpnia br.  26 sierpnia Rada Nadzorcza ogłosiła konkurs, aplikacje spływały do wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej do 10 września. Na stanowisko prezesa wystartowało sześć osób. 

Jak informuje Gazeta Wyborcza, "w poniedziałek rano przewodniczący Drynda (przewodniczący Rady Nadzorczej WSSE, Krzysztof Drynda - red) podejmuje decyzję o odwołaniu przesłuchań i zawieszeniu procedury konkursowej".


Jak czytamy w  Wyborczej, konkurs został przerwany, bo przepadł w konkursie Piotr Wojtyczka (protegowany Michała Dworczyka). W dokumentach złożonych przez Wojtyczka miały być błędy. 

- Formalnie w konkursie ogłoszona została przerwa. Nieoficjalnie zaś trwają narady, w jaki sposób konkurs unieważnić, ogłosić jeszcze raz i przywrócić kandydaturę Wojtyczki -  mówi informator dziennikarzy Gazety Wyborczej.   

Pytania dotyczące przerwanej procedury konkursowej i samego konkursu wysłaliśmy do Departamentu Komunikacji i Marketingu. Czekamy na odpowiedź. 
 

Czytaj też:
Siennicki odwołany w trybie natychmiastowym. Czy dostanie odprawę?
Siennicki nie będzie już prezesem Strefy Ekonomicznej
A Ty, dostałeś już statuetkę od prezesa Siennickiego ?
Oskarżają prezesa o nękanie

kat
foto: ilustracyjne
redakcja#walbrzych24.com


 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno