Menu

Grzmiąca ma nowego sołtysa

Nowym sołtysem Grzmiącej w Gimnie Głuszyca został  Robert Turkiewicz, który był jedynym zgłoszonym kandydatem.

Grzmiąca ma nowego sołtysa
Na 406 uprawnionych do głosowania mieszkańców, w zebraniu wzięło udział 61 osób. W wyniku głosowania  Robert Turkiewicz uzyskał poparcie 57 osób.
 
Nad poprawnym przeprowadzeniem wyborów, czyli zapewnieniem tajności głosowania oraz nad utrzymaniem porządku i spokoju w czasie głosowania, czuwał Zastępca Burmistrza Głuszycy Grzegorz Szymański wraz z Przewodniczącym Zebrania Wiejskiego Dariuszem Kołdonem.
 
 
 
W trakcie liczenia głosów można było porozmawiać z Burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem na temat problemów we wsi oraz planów na przyszłość.
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

soltys  |   grzmiaca  |   wybrany  |   turkiewicz  |   gluszyca  |  

Turniej Pływacki w Głuszycy (WYNIKI)

Gdzie wybrać się na odkryty basen?

Gdzie wybrać się na odkryty basen?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij