Donald Tusk wspiera Romana Szełemeja

Obok samorządowców, coraz więcej polityków "staje murem" za Romanem Szełemejem. Tym razem słowa wsparcia popłynęły od przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska.

Były premier zamieścił tweet'a, w którym wstawia się za zwolnionym z wałbrzyskiego szpitala byłym Lekarzem Kierującym Oddziałem Kardiologii:

 

- Roman Szełemej. Jest lekarzem. Samorządowcem. Harującym jak wół dla swojego ukochanego Wałbrzycha i swoich pacjentów. Jest z Platformy. Jest przyzwoitym człowiekiem. Każdy z tych powodów wystarcza, żeby PiS chciał go zniszczyć. Więc zaczęli. Ale nie mają szans - napisał Donald Tusk.

 

 

W chwili redagowania tego materiały tweet polubiło ponad 4 tys użytkowników tego popularnego portalu społecznościowego a udostępniono go ponad 670 razy.

 

Przypominamy, że 17 września Roman Szełemej został odwołany z funkcji Lekarza Kierującego Oddziałem Kardiologii i po 36 latach musiał pożegnać się ze Szpitalem im. Sokołowskiego. Więcej na ten temat - kliknij tutaj

 

Wsparcie prezydentowi okazują między innymi wałbrzyszanie, którzy składają kwiaty i słowa poparcia na ogrodzeniu szpitala.

 

Murem za Szełemejem stanęli samorządowcy i politycy. Powstał nawet specjalny hashtag na Twitterze #MuremZaRomanem.

 

plr

foto: archiwum

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno