Menu

Kolejni poszukiwani przez policję - dwóch ma do odsiadki po 7 lat

Dawid Krupa, Mirosław Kazimierczak i Mateusz Sady to kolejni  poszukiwani listami gończymi wydanymi przez m.in. różne sądy w Polsce. Dwóch z nich ma do odsiadki aż po 7 lat.
 
 
Kolejni poszukiwani przez policję - dwóch ma do odsiadki po 7 lat
Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych lub do samych zainteresowanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.
Dawid Krupa
– lat 31 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia na blisko siedem lat w zakładzie karnym m.in. za kradzieże z włamaniami.Mirosław Kazimierczak - lat 62 - poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Świdnicy oraz Prokuraturę Rejonową w Goleniowie celem osadzenia na siedem lat w więzieniu. Mężczyzna m.in. korzystając z zezwolenia na czasowe opuszczenie zakładu karnego, w określonym czasie nie powrócił do niego.
Mateusz Sady – lat 25 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kielcach celem osadzenia na osiem miesięcy w zakładzie karnym m.in. za oszustwa oraz zniszczenie mienia.

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrych24.com

 

Komentarze

test (24 września 2021 10:24)
a%0D%0Ab%0D%0Ac
test (24 września 2021 10:21)
arnbrn
test (24 września 2021 10:20)
arnbrn
Kursk (22 września 2021 21:52)
62 lata +7....też bym nie wracał. 2 sprawa kto mu dal wyjść w tym wieku. Było wiadome ze nie wróci. Bo końca wyroku pewnie nie dożyje
Debet (22 września 2021 17:32)
Spotykasz Dawida u siebie w domu bo przed chwilą się włamał i pełne gacie gwarantowane
Tyl (22 września 2021 16:09)
Cytuję użytkownika: Psycholożka
Nadają się do młodzieżówki platformy z takim portfolio.
A to dobre.Brawo!
eeee (22 września 2021 13:59)
widać że to pisowski elektorat czyli śmieć ludzki
Psycholożka (22 września 2021 13:28)
Nadają się do młodzieżówki platformy z takim portfolio.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Sady  |   Kazimierczak  |   Krupa  |   poszukiwani  |   policja  |   poszukiwani przez policję  |  

Znasz ich? Tych mężczyzn szuka policja

Roman Szełemej w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Poszukiwani trafili w ręce policji. Kobieta kradła, a mężczyzna...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij