Menu

Kto zawalczy o ''Gwiazdy Biznesu 2021'' ?

Już 15 października dowiemy się kto otrzyma Gwiazdy Biznesu 2021. W tym roku napłynęło blisko 50 zgłoszeń. Zobacz kto walczy o statuetkę. 

 
Kto zawalczy o ''Gwiazdy Biznesu 2021'' ?
Na laureatów czeka 9 statuetek wykonanych przez Dorotę Dziekiewicz – Plich, autorkę m.in. prestiżowego Fryderyka. Podmioty zostaną wyróżnione w kategoriach: Mikro Biznes, Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Podmiot Ekonomii Społecznej, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Instytucja, Samorząd Przyjazny Biznesowi. Ponadto, jak co roku, Kapituła przyzna również wyróżnienie dla  Osobowości.

- Oceniamy aktywności podejmowane przez podmioty w roku 2020, który był niewątpliwie bardzo trudny dla przedsiębiorców i dla gospodarki na całym świecie. Dlatego oprócz dotychczasowych kryteriów oceny, zastosowaliśmy kryterium dodatkowe, w którym pytamy o wpływ pandemii Covid-19 na sytuację podmiotu oraz spoglądamy na poziom wsparcia zewnętrznego, jakie podmioty uzyskały na walkę ze skutkami pandemii – mówi Robert Jagła, pomysłodawca „Gwiazd Biznesu” i prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. 

Wśród stałych kryteriów oceny pod uwagę brana jest przede wszystkim sytuacja finansowa, realizowane inwestycje, innowacyjne rozwiązania, konkurencyjność na rynku, plany rozwojowe i działania w zakresie biznesu odpowiedzialnego społecznie.

 
Laureatów plebiscytu poznamy w piątek, 15 października podczas uroczystej gali w Starej Kopali w Wałbrzychu. Początek wydarzenia o godz. 19:00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Bezpłatne zaproszenie na Galę Finałową Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu 2021” mogą otrzymać przedstawiciele firm, samorządów, podmiotów ekonomii społecznej, instytucji i mediów. Wniosek o zaproszenie dostępny jest na stronie: www.gwiazdybiznesu.com.pl

 
Lista zgłoszonych firm do plebiscytu
 
MIKRO BIZNES
Biuro Rachunkowe Credo Justyna Dachowska
Foxvert Wioletta Mazur
Juliversum Julia Daroszewska
Kreska Ewelina Staniszewska - Mazur
Willa Kwiaty Polskie
 
MIKRO FIRMA
Awartech Sp. J. A. Chmielewska, A. Petyniak
Business Improvement Solutions Michał Kuchta
Coloseum Pro Sp. z o.o.
Ekofinanse Biuro Rachunkowe Beata Cwenar
Fintaxis Finanse S.C. B. Palczewski, S.Maciuk, G. Owczarzak
Fortis Biuro Rachunkowe Agnieszka Gorawska
Pracownia Piernikowa Isabell Izabela Janiak
Przychodnia Weterynaryjna Vetka Lekarz Weterynarii Paulina Lewicka
Vi Legis Anna Garbarz
VMA Plus Sp. z.o.o.
Wellbeing Institute Sp. z o.o.
 
MAŁA FIRMA
Anek Sp. J. A i K Szarżanowicz
Centrum Ogumienia Jacek Wągiel
Droplo Sp. z o.o.
Rutkowski LTD Sp. z o.o.
TR  Polska Sp. z o.o.
 
ŚREDNIA FIRMA
Domino Polska Sp. z o.o.
 
 
Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sp. K
 
PODMIOT EKONOMII SPOŁECZNEJ
Arte Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna
Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Panato
ZAZ Victoria
 
BIZNES ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE
Aktiw Sp. z o.o.
Droplo Sp. z o.o.
Lean-Tech Sp. z o. o
Sitech Sp. z o.o.
 
INSTYTUCJA
Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A.
Dolnośląski Park Innowacji i Nauki
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego
Stowarzyszenie Dolnośląski Inkubator Przedsiębiorczości
 
SAMORZĄD PRZYJAZNY BIZNESOWI
Gmina Czarny Bór
Gmina Długołęka
Gmina Dobromierz
Gmina Jawor
Gmina Miejska Głogów
Gmina Miejska Złotoryja
Gmina Stoszowice
Gmina Strzelin
Gmina Świebodzice
Urząd Miejski w Szczawnie - Zdroju
 
opr. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Romanus abortus (26 września 2021 20:02)
Cytuję użytkownika: Tsss
Proponuje romka w kategori: jak robic, zeby nie robic, zarobic i mowic, ze sie robilo
A ja widzę jako zwycięzcę invalbrzych,albowiem ten twór kompletnie nic nie robiąc, zarabia średnio co pół roku milion-półtora. Dla niekumatych: są to pieniądze z ratusza o nazwie"dokapitalizowanie".
Enek (26 września 2021 8:41)
W każdym razie też bym chciał wygrać pieniądze i nie mieć problemów,a taki prezydent śpi na kasie jak reszta tych złodzieji w rządzie.Zwykły robol nawet ciężko żeby podwyżkę dostać.A tylko wszystko podnoszą do góry...
Jerzy Jacek Pilchowski (25 września 2021 19:09)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanin
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Podstawowym zadaniem każdego biznesu jest zarabianie pieniędzy. W tej sytuacji, konkurs ten jest niepotrzebny gdy wiemy wszyscy, że najlepszym w Wałbrzychu biznesmenem jest pan prezydent Szełemej.
Myślę że największym biznesem jest wymiana co roku prezesów WSSE invest park, ilu ich już było od 2015?
Czy sugeruje pan, że na to miejsce należy powołać pana prezydenta Szelemeja z pensją (za 1/4 etatu) w okolicy 100,000 złotych miesięcznie?
Wałbrzyszanin (25 września 2021 18:45)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Podstawowym zadaniem każdego biznesu jest zarabianie pieniędzy. W tej sytuacji, konkurs ten jest niepotrzebny gdy wiemy wszyscy, że najlepszym w Wałbrzychu biznesmenem jest pan prezydent Szełemej.
Myślę że największym biznesem jest wymiana co roku prezesów WSSE invest park, ilu ich już było od 2015?
***** PO (25 września 2021 16:00)
Dajcie jakiś wywiad z Siemioniakiem ,on teraz jest na topie.Nawet teściowa Donalda mówi że fajny chłop
Jerzy Jacek Pilchowski (25 września 2021 12:42)
Podstawowym zadaniem każdego biznesu jest zarabianie pieniędzy. W tej sytuacji, konkurs ten jest niepotrzebny gdy wiemy wszyscy, że najlepszym w Wałbrzychu biznesmenem jest pan prezydent Szełemej.
Tsss (25 września 2021 10:01)
Proponuje romka w kategori: jak robic, zeby nie robic, zarobic i mowic, ze sie robilo

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   FRW  |   Gala Biznesu  |   Jagła  |  

Chcecie kupić GDK ? Jest na sprzedaż

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij