Menu

Dwie czołówki na DK5

Dwa niebezpieczne wypadki pod Strzegomiem i nieopodal miejscowości Rusko - ciężarówki zderzyły sie z samochodami osobowymi. Policja apeluje o ostrożną jazdę. 

Dwie czołówki na DK5
Do wypadku w Jaroszowie pod Strzegomiem doszło około 12:30. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Z kolei w piątek na krajowej "piątce" w pobliżu miejscowości  Rusko również zderzyła się ciężarówka z samochodem osobowym - jedna osoba trafiła do szpitala. Policja apeluje o ostrożną jazdę. 

 
 
Wypadek w okolicy miejscowości Rusko (foto: OSP Jaroszów)


Wypadek pod Strzegomiem (foto: OSP Strzegom) 

adm
foto: OSP Jaroszów / OSP Strzegom
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Komentator (1 października 2021 13:22)
To w końcu ciężarówki zderzyły się z samochodami osobowymi, czy raczej odwrotnie?

Dodaj komentarz

WYpadek  |   Strzegom  |   policja  |   straż pożarna  |  

Kradł z dzieckiem w wózku

Schwytany po 11 latach ukrywania się

Ukrywał się za granicą. Teraz trafi na 4 lata do więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij