6.RST Półmaraton Świdnicki - trwają zapisy
Trwają zapisy do Półmaratonu Świdnickiego, impreza odbędzie się 6 listopada. Osoby,  które zaołaciły za poprzednią edycję, która nie odbyła się z powodu obostrzeń, wchodzą na listę startową. 

 
 
Rejestracja uczestników odbywa się na stronie internetowej www.polmaraton.swidnica.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona - w biegu głównym może uczestniczyć 1200 osób, a w Dzikiej Piątce - 240. Pakiet podstawowy dla mieszkańców powiatu świdnickiego wynosi 55 zł (półmaraton) i 45 zł (Dzika Piątka).

Zawodnicy do pokonania będę mieli około 21 kilometrów ulicami Świdnicy i okolicznych miejscowości. Miejscem startu i mety będzie w tym roku bieżnia stadionu na terenie OSIR przy ul. Śląskiej. Trasa biegu zostanie lekko zmodyfikowana w okolicach Opoczki i Burkatowa. 
 
Dla osób, które już zarejestrowały się i chcą zrezygnować z udziału w biegu, do 26 września istnieje możliwość uzyskania zwrotu opłaty startowej. W tym celu należy wypełnić odpowiedni formularz i przesłać podpisany na adres: kontakt@wroactiv.pl.

Z uwagi na wciąż aktywne zagrożenie pandemiczne zawodnicy proszeni są o odznaczenie w panelu zgłoszeń informacji o statusie sczepienia przeciwko COVID-19. W istotny sposób ograniczone zostaną czas i przebieg dekoracji. 
 
Dla najmłodszych tradycyjnie przygotowane zostaną także biegi na dystansach od 200 do 1200 metrów. Odbędą się one na stadionie sportowym w  Świdnicy. O zapisach na wydarzenie będziemy informować. 
 
- Czekamy na zgłoszenia wolontariuszy. Jeśli nie obce są wam nowe wyzwania, bądź macie już swoje doświadczenia i mielibyście ochotę je rozwinąć i w mocnej grupie pomóc stworzyć najlepszą imprezę sportową w Świdnicy, to bardzo serdecznie zapraszamy – takich ludzi potrzebujemy – zachęca do przyłączenia się do Świdnickiej Drużyny Półmaratońskiej Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy. 
 
Szczegółowe informacje związane z 6.RST Półmaratonem Świdnickim, znajdują się na stronie internetowej www.polmaraton.swidnica.pl oraz na Facebooku RST Półmaraton Świdnicki.

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno