Charytatywna kawa z Łukaszem Kazkiem

Regionalista i propagator historii, autor popularnego kanału History Hiking na YouTube zaprasza na wspólną kawę i dyskusję o tajemniczej przeszłości regionu. Aby wziąć udział w spotkaniu należy je... wylicytować. Dochód z aukcji przeznaczony będzie na pomoc dla chorego na nowotwór Huberta z Walimia.

- Czy ktoś ma ochotę na dobrą kawę z wyśmienitym ciachem, plus pogawędkę o mrokach przeszłości? - pyta Łukasz Kazek
 
Prowadzący popularny kanał na YT "History Hiking" zaprasza na spotkanie w Pałacu Jedlinka. Kawa i ciasto serwowane będą w zastawie Carla Tielscha z 1900 roku, którą także można wylicytować.
 
 
 
 
Fundusze zebrane z licytacji przeznaczone będą na leczenie małego Huberta Świerzewskiego z Walimia, u którego tuż po narodzinach wykryto złośliwy nowotwór nadnerczy.
 
- Spotkał nas największy horror, jaki mogą wyobrazić sobie rodzice. Nasz nowo narodzony synek ma nowotwór, który zdążył dać już przerzuty! Dopiero zaczęło się jego życie, a już musi o nie walczyć - piszą zrozpaczeni rodzice.
 
 
Nowotwór udało się wykryć przypadkiem, ponieważ lekarze przed wypisaniem ze szpitala po narodzinach zaproponowali dodatkowe badania. Chłopiec urodził się 2 sierpnia a już ma za sobą 4 cykle chemioterapii. 
 
- Zamiast kołyski, do snu utula go dźwięk szpitalnych maszyn. Mieliśmy wrócić do domu, a właściwie zamieszkaliśmy w szpitalu. W maleńkie żyły Hubcia popłynęła chemia, zaledwie kilka dni po narodzinach… Tak trudno pogodzić się z losem, ale nie mamy wyjścia. Nasz synek nas potrzebuje, musimy być silni, chociaż tak często czuję, że rozpadam się na kawałki - mówi Malwina, mama Huberta.
 
 
Rodzina prosi o wsparcie, ponieważ pełne leczenie wymaga podania specjalnej szczepionki, leków i suplementów, a także nadchodzących wizyt u specjalistów, które nie są refundowane. Oprócz wspomnianych wyżej licytacji można przekazać bezpośrednie wsparcie poprzez portal siepomaga.pl.
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno