Menu

Zostawili w lesie... muszle klozetowe

To nie jest wystawa prac Marcela Duchampa, po prostu ktoś zostawił muszle klozetowe w lesie w  Parku Narodowym w  Górach Stołowych.  Straż parku prosi o kontakt świadków lub „twórców niewątpliwego dzieła". 
 

 
Zostawili w lesie... muszle klozetowe
Na muszle klozetowe natknęli się pracownicy parku, ustawione były między drzewami przy jednym ze szklaków.  Jak przyznają władze Parku w Górach Stołowych, spotykali się już z różnymi rzeczami zostawianymi w lasach - częściami samochodowymi, gruzem,  ale muszli klozetowych jeszcze nie widzieli. 

Na FB Parku Narodowego Gór Stołowych pojawiła się prośba pracowników o pomoc w 
znalezieniu świadków bądź osoby, która zostawiła muszle klozetowe w lesie - KLIKNIJ TUTAJ.  Sprawę pracownicy potraktowali z przymróżeniem oka, dają też szansę "artyście" na "załatwienie sprawy". 

W poście nawiązują do Marcela Duchampa,  artysty kojarzonego między innymi z dadą i ze sztuką konceptualną. który w 1917 roku zaprezentował  na wystawie Społeczeństwa Zjednoczonych Artystów pisuar. Dzieło zatytułowane było Fontanna. 
 
Kiedy 104 lata później ktoś w przypływie performatywnego natchnienia zamyśli wystawić swoje „dzieło” w przestrzeni otwartej, niech:
- Upewni się, że nie jest to PARK NARODOWY.
 
 
- Pozostanie na miejscu, aby bronić i kuratorować wystawie.
- Przeprowadzi dogłębny masaż płatu czołowego, jak tylko taki pomysł przyjdzie mu do głowy…
 
Straż Parku prosi o kontakt świadków lub „twórców” celem załatwienia niezbędnych formalności

adm
foto: FB Park Narodowy Gór Stołowych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Adq34 (30 września 2021 14:44)
Takim powinno się teraz te muszle wsadzić w dziurę w tyłku dla nauczki
Ja (30 września 2021 8:56)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Dopoki w PSZOKACh i punktach odbioru odpadów będzie patologia polegająca na złośliwych odmowach przyjęcia z powodu ,,przepełnienia kontenera"-to będzie norma.
Dokładnie. Jak by pszok przyjmował odpady problemów tego typu by nie było. Problem śmieci gabarytowych świetnie też rozwiązywały wystawki "graty z chaty" które zlekwidowano więc proszę się nie dziwić że jest jak jest...
Kocham Romana (29 września 2021 20:42)
POzbyli się domowych Pis-uarów .
WałbrzychOverAll (29 września 2021 14:42)
Masz prwo nie przestrzegać prawa i ponieś konsekfencje albo i nie.
Fliper (29 września 2021 12:57)
Eko toy-toy,bez plastikowych desek wolnoopadających, na świeżym powietrzu a przy tym integracyjny bo kilka obok siebie jak na igrzyskach zimowych w Soczi.
Jacek (29 września 2021 12:39)
Gdyby kasta sprawcy zasadziła z pięć klocków kary to by eksponaty w BWA wystawił a nie w lesie, zawsze taniej. Znając życie dostanie najwyżej pięć stówek mandatu.
Filip (29 września 2021 9:54)
To sugestia, żeby w parku wreszcie można było gdzieś się LEGALNIE wysrać.
Księgowy (29 września 2021 9:43)
Dopoki w PSZOKACh i punktach odbioru odpadów będzie patologia polegająca na złośliwych odmowach przyjęcia z powodu ,,przepełnienia kontenera"-to będzie norma.
Debet (29 września 2021 9:23)
Dwójeczka gratis zamiast papieru liście zamiast wody deszczówka Eko klocek

Dodaj komentarz

Będą limity turystów w Górach Stołowych

Nietypowa akcja GOPR-u. Ratowali uwięzionego w szczelinie psa

Boguszów Gorce: 32 Sudecka Setka odwołana

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij