Weekend w Lailonii i Tajemniczym Ogrodzie

Teatr Lalki i Aktora zaprasza na swoje spektakle. W najbliższy weekend będą to 13 Bajek z Królestwa Lailonii oraz Tajemniczy Ogród.

W sobotę (2.10) o 17:00 zobaczymy 13 BAJEK Z KRÓLESTWA LAILONII w reżyserii Marty Streker. W tytułowej Lailonii życie rządzi się własną logiką, niczym na planecie Małego Księcia: wyrośnięty na plecach garb może przejąć władzę nad człowiekiem; by zachować piękno twarzy, zamyka się ją w kuferku; naleśniki są ludzkich rozmiarów; a ze wstydu można nawet zniknąć... Sobotnia prezentacja jest ostatnią szansą aby zobaczyć ten spektakl przed wyjazdem na XXX Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek w Opolu. Przedstawienie dedykowane jest widzom w wieku 7+. BILETY: 10zł (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych).
 
 
W niedzielę natomiast (3.10), tradycyjnie o 12:30 na deskach wałbrzyskiego Teatru TAJEMNICZY OGRÓD czyli klasyka literatury dziecięcej w reżyserii Arkadiusza Klucznika. To spektakl muzyczny o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki – Mary Lennox, która trafia pod opiekę wuja – lorda Cravena, mieszkającego w pałacu Misselthwaite Manor. Miejsce to, położone pośród angielskich wrzosowisk, skrywa wiele gorzkich tajemnic, począwszy od zamkniętego na klucz tytułowego ogrodu po samotność jego mieszkańców. Spektakl dedykowany jest widzom w wieku 7+. BILETY: 18zł (dziecko)/ 20zł (dorosły)
 
 
KASA BILETOWA czynna w soboty i niedziele godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel. 74 666 73 41
KUP BILET ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno