Menu

Darmowe warsztaty aktorskie i muzyczne w WOK - trwają zapisy

To niepowtarzalna okazja, aby spróbować swoich sił na scenie teatralnej. Przed premierą spektaklu, którego będziecie częścią, weźmiecie udział w warsztatach aktorskich i muzycznych. Poprowadzą je doświadczeni aktorzy i muzycy. Co najważniejsze, w warsztatach każdy może uczestniczyć za darmo! Zapisy tylko do czwartku.

Darmowe warsztaty aktorskie i muzyczne w WOK - trwają zapisy
- Warsztaty aktorskie, które pozwolą Wam spełnić swoje marzenie. Może kiedyś, w przeszłości, marzyłaś, marzyłeś o tym, żeby wystąpić na scenie, a może w przyszłości chciałabyś, chciałbyś wystąpić na scenie? Niepowtarzalna okazja, żeby zaistnieć w spektaklu „Żywot Galileusza po wałbrzysku według Bertolta Brechta". Czekamy na Ciebie – zachęca aktor i reżyser Piotr Jędrzejas.
 
Zaplanowano sześć warsztatów muzycznych i cztery aktorskie. Projekt rozpocznie się już w czwartek. Zapisy trwają na stronie wok.walbrzych.pl. Dwie próby generalne spektaklu, który powstanie w czasie zajęć zaplanowano 8 i 9 listopada. Na premierę uczestnicy warsztatów zaproszą 10 listopada do WOKu na Piaskowej Górze.
 
Warsztaty muzyczne poprowadzi Mirek Sopicki. To na tych spotkaniach powstanie podkład muzyczny, który będzie grany na żywo w czasie spektaklu „Żywot Galileusza po wałbrzysku wg. Bertolta Brechta". Uczestnicy warsztatów poznają przeróżne instrumenty, także te z przeszłości.
 
Na spotkaniach aktorskich swoje umiejętności doskonalić będą ci, którzy wystąpią w spektaklu.
 
 
- Kanwą teatralnej opowieści będzie postać Galileusza, odkrywcy, który musiał zmagać się z niezrozumieniem i ignorancją, ale również epidemią – przyznają organizatorzy spotkań.
 
Aktualności całej historii ma dodać wizja artystyczna, która położy nacisk na kwestie wolności człowieka i próby pogodzenia własnych poglądów z odkryciami naukowymi.
 
Projekt dofinansowany jest z środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury Plus, Inicjatywy Lokalne 2021.
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wałbrzych  |   wok  |   spektakl  |   warsztaty  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij