Menu

Przygotowania MZUK-u do odbioru śmieci

- Do 1 listopada musimy rozwieść po mieście 20 tysięcy pojemników na śmieci. To skomplikowana operacja, dlatego już teraz przed Państwa domami pojawią się nowe śmietniki. Bardzo prosimy jeszcze z nich nie korzystać, gdyż opróżnione zostaną dopiero 1 listopada. - mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej w najnowszym nagraniu FB.

Przygotowania MZUK-u do odbioru śmieci

 

 

Video: FB Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Alojzy (5 października 2021 17:52)
Ten gość ze zdjęcia mógłby robić za puzon w orkiestrze sudeckiej
zdziwiony (5 października 2021 16:34)
Skoro PREZYDENT miasta Wałbrzycha jest zadowolony tzn , że mieszkańcy tez powinni
Antonio (5 października 2021 16:22)
A Roman jeszcze chodzi do szpitala..?.tak tylko pytam..
gohciu (5 października 2021 12:09)
Cytuję użytkownika: Dlugi Romana
Ta cała baza na smieci wygląda jak centrum przesiadkowe. Pytanie wiec, czy Romek i PO traktują smieci jak ludzi, czy ludzi jak smieci?
Baza śmieci wygląda mimo wszystko lepiej. To całe "Centrum Przesiadkowe" to jak w piosence K.Klenczona - "w szczerym polu biały krzyż - nie pamięta już, kto pod nim śpi". A Valbzikchsianin /"dr. POdMurek"/ marzy o kolejnym bublu bez sensu. Sensownego dojazdu żadnego, obok OK Centrum /niewykorzystane od początku/, następnego gnata murują, brakuje tylko chromoniklowych barierek i witacza z kretyńskim uśmieszkiem, wzdłuż całego peronu.
Dlugi Romana (5 października 2021 10:38)
Ta cała baza na smieci wygląda jak centrum przesiadkowe. Pytanie wiec, czy Romek i PO traktują smieci jak ludzi, czy ludzi jak smieci?
Ja (5 października 2021 7:24)
Ludzie są ciekawi jaki to koszt tej rewolucji
oho (4 października 2021 23:41)
hm, jaka to rewolucja? Alba dwa lata temu też podstawiała nowe pojemniki... ot ekologia pełną gębą
Maria (4 października 2021 23:31)
Cytuję użytkownika: Zenon
Nie zaśmiecajcie Wałbrzycha niemieckim plastikiem
Dzieki POwskim wladzom Wałbrzycha niemiecka fabryka ma utrzymanie na kilka lat to POdzieka tej partii a opłacanie kampusów przez Niemców
Zenon (4 października 2021 23:25)
Nie zaśmiecajcie Wałbrzycha niemieckim plastikiem
koko (4 października 2021 21:59)
rozwieźć a nie rozwieść chyba, że pismak ma na myśli rozwód Pana Prezydenta
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

roman szełemej  |   mzuk  |   pojemniki  |   odpady  |   śmieci  |   alba  |  

Podwyżka cen wywozu śmieci w Świdnicy. W Wałbrzychu bez podwyżek

Solidny mur wokół cmentarza (VIDEO)

Podziel się zniczem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij