Uciekał przed policją - uderzył autem w radiowóz
Policyjny pościg zakończył się, gdy 26-letni uciekinier uderzył samochodem w radiowóz. Na szczęscie nikomu nic się nie stało. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia,  odpowie też za posiadanie narkotyków. 
 
Do pościgu doszło w Świebodzicach. Kierowca Alfa Romeo jechał przez miasto z nadmierną prędkością. Gdy policjanci próbowali go zatrzymać, 26-latek gwałtownie przyspieszył. Funkcjonariusze ruszyli w pościg, który nie potrwał długo. 26-latek finalnie uderzył swoim autem w radiowóz i został zatrzymany. 
 
Mężczyzna jechał wraz z 36-letnim pasażerem (również mieszkańcem powiatu świdnickiego).

- Przy obu mężczyznach ujawniono „zawiniątka” z białym proszkiem, który poddany badaniom na testerze narkotykowym wykazał że jest to amfetamina. Mężczyźni posiadali po kilka porcji tego narkotyku. - informuje świdnica policja. 
 
To jednak nie koniec kłopotów 26-letniego kierowcy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że posiadanie narkotyków i niezatrzymanie się do kontroli drogowej to nie jedyne co ma na sumieniu. Mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy, a samochód nie ma aktualnych badań technicznych.
 
Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani, usłyszeli również już zarzuty. 36-letniemu pasażerowi grozi do 3 lat wiezienia, a 26-letniemu kierowcy do 5 lat. 
adm
foto: KMP Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno