Menu

Podwójny finał Wałbrzych ma Talent

Wielki finał konkursu „Wałbrzych ma Talent”! Finaliści zaprezentują się w niedzielę w WOKu na Starej Kopalni

Podwójny finał Wałbrzych ma Talent
Takiego finału konkursu „Wałbrzych ma Talent” jeszcze nie było. W niedzielę na scenie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni zaprezentuje się ponad dwudziestu utalentowanych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej. To finaliści dwóch edycji konkursu. Uczestnicy będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych. To jubileuszowa, dziesiąta edycja konkursu! 
 
Trzy castingi wyłoniły grupę dwudziestu czterech finalistów konkursu „Wałbrzych ma Talent”. To ich zobaczymy w czasie niedzielnego finału, który o godzinie 17:00 rozpocznie się na scenie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. 
 
- W ubiegłym roku zorganizowaliśmy casting. Z powodu pandemii nie udało się  jednak zorganizować finału. Stąd w tym roku finał połączony – mówi Jurand Wójcik z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. 
 
Utalentowani mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych – ufundowaną przez prezydenta Wałbrzycha, Romana Szełemeja. Dodatkowe nagrody to nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez Studio PlayR Przemysława Tokarskiego, nagranie i produkcja singla do tekstu i muzyki Juranda Wójcika, uczestnika drugiej edycji The Voice of Poland i promocja w Panoramie Wałbrzyskiej. W kategorii dziecięcej, do 12 lat przygotowano nagrody rzeczowe. 
 
- Większość finalistów to wokaliści. Poza tym mamy tancerzy, aktorów, tancerzy pole dance i beatboxera – dodaje Jurand Wójcik. 
 
 
 
Każdy z uczestników ma pięć minut, aby zaprezentować się na scenie. Ich występy oceni jury w składzie: Maja Ludwiczak, muzyk i wokalistka, Ewelina Pochel, choreograf, instruktor tańca, wokalistka, Joanna Kakuba, kierownik impresariatu WOK, Jurand Wójcik, muzyk, finalista Voice of Poland oraz przedstawiciele mediów Barbara Szeligowska z Radia Wrocław oraz Przemek Tokarski z Telewizji Wałbrzych, producent filmowy i dj. 
 
Finał rozpocznie się w niedzielę o godzinie siedemnastej. Wstęp na pokaz jest darmowy. Publiczność mile widziana. Finał uświetni występ zwycięzcy poprzednich edycji konkursu.  Na scenie pojawi się Angelo Ciureja, romski artysta z zespołem Romano Drom. 
 
Zobaczcie zdjęcia z castingów:
 
opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   ma talent  |   konkurs  |   plebiscyt  |   talenty  |   WOK  |   finał  |  

Na tych zawodach nagradza się... kibiców

Maksymalna temperatura 19 stopni - zaciskanie pasa w Wałbrzychu

19 mln. zł. dodatku węglowego wypłacono już w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij