Menu

Rowerowa 500 Turystycznym Produktem Roku 2021

Rowerowa 500 otrzymała nagrodę Turystycznego Produktu Roku 2021 podczas 
Kongresu Turystyki Polsko-Czeskie w Świdnicyj. W czasie gali wręczono nagrody Laureatom Programów Turystyczny Produkt/Usługa Roku 2021 oraz Przyjazna Gmina 2021. 
Rowerowa 500 Turystycznym Produktem Roku 2021
Laureatem tegorocznej edycji została Rowerowa500, współtworzona przez Głuszycę, Jedlinę-Zdrój oraz Walim.  Certyfikat Turystycznego Produktu Roku 2021 odebrał burmistrz Głuszycy Roman Głód.

Podczas kongresu dyskutowano między innymi na tematy dotyczące wpływu pandemii na branżę, wpływu bonu turystycznego na turystykę socjalną oraz na tematy związane z dziedzictwem polsko-czeskiego pogranicza.  Poruszono również tematy nowych zjawisk w mediach – influencer marketingu oraz blogosfery.
 

 
 
opr. kat
foto:użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   Wali  |   Jedlina Zdrój  |   Głód  |   rowerowa 500  |  

Powrót głuszyckiej Ligi Lekkoatletcznej Szkół Podstawowych

Powrót Święta Włókiennika

Głuszycki Tydzień Bibliotek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij