Menu

Trwają zapisy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Świdnicy

Za oknami coraz chłodniej, kartek w kalendarzu coraz mniej, czas więc zacząć przygotowania do Świdnickiej Kolędy 2021. Jak co roku, głównym elementem wydarzenia będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, który przyciąga wystawców z całej Polski.

Trwają zapisy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Świdnicy
W tym roku będzie on trwał od 16 do 22 grudnia. Do dyspozycji wystawców oddane zostaną stanowiska w drewnianych domkach wystawienniczych, które tradycyjnie pojawią się na świdnickim Rynku. 
 
Wszystkich zainteresowanych sprzedażą swoich produktów zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy. Zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej (skan podpisanego zgłoszenia) na adres jarmark@sok.com.pl. Będą one przyjmowane od piątku, 8 października, a o udziale w Jarmarku zadecyduje kolejność ich złożenia. 
 
 
Karta zgłoszenia oraz regulamin są do pobrania na stronie www.swidnickakoleda.pl.
 
opr.pr
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Świdnica  |   jarmark  |   boże narodzenie  |   rynek  |   zgłoszenia  |  

Przetarg na autobusy elektryczne unieważniony

Tour de Rynek - Mistrzostwa gry w kapsle (FOTO)

To nie tor wyścigowy...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij