Menu

7 kg marihuany i 16 krzewów konopii

Do 10 lat więzienia grozi 24-latkowi u którego w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli 7 kilogramów marihuany i amfetaminę. Na posesji rosło 16 krzewów konopi. 

 

7 kg marihuany i 16 krzewów konopii
Hodowla konopi znajdowała się na ugorze w gminie Kamieniec Ząbkowicki. Plantacja, jak ustalili mundurowi, należała do 24-letniego mieszkańca gminy.

- Najwyższy wyhodowany przez mężczyznę krzew miał 3,25 m wysokości. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy w swoim domu posiadał ponad 7 kg marihuany i 420 porcji amfetaminy. - poinformowała sp. szt. Monika Kaleta z ząbkowickiej policji. 

Na posesji mężczyzny, podczas sprawdzania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci znaleźli sprzęt służący do uprawy, sortowania, pakowania, ważenia i suszenia. 

Mężczyzna  został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty i decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia. 
 
 

 

adm
foto: Policja 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ja (11 października 2021 12:50)
To się nazywa zielony ład... :)

Dodaj komentarz

marihuana  |   narkotyki  |   policja  |   Ząbkowice  |   Kamieniec Ząbkowicki  |   konopie  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij