Menu

Gość Dnia - Marek Dyduch

- Gdyby wszystkich sikających pod drzewami uznać jako mój elektorat, byłbym prezydentem Polski - tak wałbrzyski poseł Nowej Lewicy Marek Dyduch komentuje udział w imprezie z okazji 50. urodzin dziennikarza Roberta Mazurka i przyłapanie przez fotoreporterów na sikaniu w centrum Warszawy.

Gość Dnia - Marek Dyduch

Komentarze

Warwara (12 października 2021 21:35)
Obrzydliwy stary czerwony PZPR-owiec . Nowa Lewica - śmiech na sali
Polak Maly (12 października 2021 19:12)
W końcu to czerwona świnia,więc robi i sika pod siebie.
Siusiu,siu i gitara (12 października 2021 12:14)
Cytuję użytkownika: Rumcajs
To ten co lał pod drzewem podczas biby u Mazurka
Widział to z bliska?O takich rzeczach mówi poseł. ?Nie dziwi,to choroba starcza powoli daje o sobie znać
Z dachu (12 października 2021 0:58)
Kto nie sikal pod drzewem ten BABA;-) Czepianie się chłopa ze sika po imprezie. Czepiajcie się tych co z dachu na 10 na.piaskowej sikali na ludzi na ulicy. Deszcz padał. To mieli ubaw dopiero.
Ola (11 października 2021 20:31)
Podglądali ,czy co?Podanie do Rafała o postawienie toj - toj.Co to za stolica,że mieszkańcy muszą załatwiać się pod drzewem?Jedno wielkie szambo!
Rumcajs (11 października 2021 19:21)
To ten co lał pod drzewem podczas biby u Mazurka
Filip (11 października 2021 18:14)
Ot standardy:wywiad z obszczymurkiem.

Dodaj komentarz

gość dnia  |   marek dyduch  |   nowa lewica  |   skandal  |   tomasz siemoniak  |   urodziny  |   fakt  |  

Gość Dnia - Sylwia Dąbrowska

Gość Dnia - Robert Jagła

Gość Dnia - Patryk Wild

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij