Menu

CFN 5: Obiecujący zawodnicy i lokalni fighterzy MMA zmierzą się w Wałbrzychu

Piąta gala MMA organizowana przez klub sportowy Contender zawita do Wałbrzycha. Już 15 października zawodnicy zmierzą się w Aqua Zdroju. 

CFN 5: Obiecujący zawodnicy i lokalni fighterzy MMA zmierzą się w Wałbrzychu
- Jest to pierwsza gala, która odbędzie się w Wałbrzychu. Jest przewidziane 13 walk. Wszystkie w formule MMA. 5 walk w formule zawodowej i chyba 8 walk w formule semi pro. Wszystkie walki zakontraktowane są na 3 rundy. W zależności od tego, czy są to walki zawodowe czy półzawodowe – rundy mogą trwać 5 bądź 3 minuty. - mówi zawodnik MMA, Arkadiusz Maziakowski.
 
- Tak naprawdę każdy zawodnik jest znany lokalnie, wśród swojej publiczności. Część zawodników miała przyjemność występować na większych galach. -  mówi zawodnik MMA, Artur Gałecki
 
Lokalni zawodnicy skrzyżują rękawice z przyjezdnymi. 
 
- Można powiedzieć, że jest taka niepisana zasada, by lokalni zawodnicy mierzyli się z przyjezdnymi. Na co dzień mamy możliwość wszyscy ze sobą trenować, sparować. Jeśli chodzi o takie eventy, to największa przyjemność spotkać się w ringu lub octagonie z przeciwnikiem na co dzień nieznanym. - mówi zawodnik MMA, Arkadiusz Maziakowski.
 
Przygotowania do walk trwają około 12 tygodni. Każdy z fighterów musi być przygotowany na różne scenariusze walk. 
 
 
-Tak naprawdę w MMA wszyscy zawodnicy są już wszechstronni. Nie ma podziału na parter i stójkę. Nie ma tak, że trenujemy jedną płaszczyznę. Wiadomo, że są zawodnicy, którzy preferują walkę w stójce lub parterze. Walki nie zawsze idą po myśli, więc trzeba być przygotowanym na wszystko.  -  mówi zawodnik MMA, Artur Gałecki
 
Kogo zobaczymy na Gali?
 
- Pozwolę sobie wymienić mojego kolegę Artura Gałeckiego, który stoczy na Gali CFN 5 walkę wieczoru. Jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem w MMA. Ma bardzo długą przeszłość, jeżeli chodzi o sporty stójkowe. Myślę, że na tą walkę będzie można mocno czekać. Kolejnym obiecującym zawodnikiem, a raczej zawodniczką jest nasza koleżanka z klubu, Natalia. Będzie miała walkę przed Arturem. Myślę, że jest o to jedna z bardziej perspektywicznych zawodniczek w  regionie i oby wschodząca gwiazda kobiecego MMA.  - mówi zawodnik MMA, Arkadiusz Maziakowski.
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Juh (13 października 2021 1:05)
Ale kafary,co jeden to superowszy Mamed ;) Oba kogucicki na strzala.
Ivan (12 października 2021 18:53)
Fliper frajerze do garów wypierdalaj to sport dla twardzieli a nie takich ciot jak ty
Amadeusz (12 października 2021 16:51)
Cytuję użytkownika: Fliper
Jednostrzałowcy na start!.
Jestem pewni że ci jednostrzałowcy zrobili by cię jak szmate ????
Junak (12 października 2021 0:55)
Niesamowite.Za nauke i ksiazki sie lepiej wziac.
Fliper (11 października 2021 22:54)
Jednostrzałowcy na start!.

Dodaj komentarz

mma  |   cfn  |   piata gala  |   aqua  |   zdroj  |   walki  |   mieszane sztuki walk  |   galecki  |   artur  |   maziakowski  |   fight night  |   wakbrzych  |  

Na Białym Kamieniu rozdano 300 mikołajkowych paczek. Mikołaj był...

Epicka muzyka i piękne obrazy

Kto schował wałbrzyski skarb? Wśród mieszkańców był nazista

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij