Marcin poważnie choruje. Bez wsparcia może umrzeć

Marcin, którego możecie znać z kanału youtube Kulawa Eksploracja choruje na raka i bez pieniędzy nie wygra walki. Musi mieć przeprowadzony zabieg termoablacji, który nie jest refundowany z NFZ. Potrzebne jest 26 tys zł. Udało się zebrać już prawie 15 000.

Termoablacja jest to wkłucie się w guz nowotworowy specjalną igłą i poprzez wysoką temperaturę zniszczenie jego struktury powodując obumarcie. 
 
- Koszt zabiegu 26.000 zł i to bez kosztów wstępnego przygotowania jest dla mnie i mojej rodziny NIEOSIĄGALNY. Aktualnie środki finansowe również przy Państwa pomocy, za co serdecznie dziękuję pokrywają koszty leków, które zażywam, na co dzień, terapie wspierające moją walkę z nowotworem oraz negatywnymi skutkami chemioterapii, jaką przyjmuję.
 
Aby się leczyć i walczyć z rakiem złośliwym w naszym kraju potrzebne są finanse, których nie posiadam. Zwracam się do Was wszystkich ludzi dobrej woli i sercu o wsparcie finansowe abyśmy wykończyli tego złośliwego raka IV stopnia do końca i wyrzucili go z mojego organizmu a moim bliskim pozwoliło nie widzieć cierpienia, przez które przechodzę. Państwa finanse pomogą sfinalizować końcową walkę z nowotworem. - informuje Marcin
 
Link do zbiórki znajdziesz tutaj
 

 

 

red

foto: zrzutka

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno