Menu

Gość Dnia - Paweł Oleksy

- Wkrótce w wałbrzyskim Aqua-Zdroju zacznie działać wałbrzyska sekcja MMA - mówi Paweł Oleksy - trener MMA, organizator gali CONTENDER FIGHT NIGHT 5. Impreza odbędzie  się w najbliższy piątek w hali sportowo-widowiskowej Aqua-Zdroju.

Gość Dnia - Paweł Oleksy

Komentarze

Telewizor (13 października 2021 0:59)
I tak kasy na tym nie bedzie...
Rob (12 października 2021 17:39)
I kogo to obchodzi w tym smutnym jak pizda miescie

Dodaj komentarz

mma  |   aqua zdrój  |   walki  |   zawodnicy  |   paweł oleksy  |   contender fight night  |   cft  |  

Ostatni przyszkolny basen zamknięty

Koszykówka: Górnik Wałbrzych chce awansu. Cel? Minimum 4. miejsce...

International Acro Cup Sudety (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij