Menu

Ukradł rower w biały dzień. Znacie go?

Zobaczył niezabezpieczony rower więc wsiadł i odjechał. Właścielka szuka swojej własności i złodzieja. Do kradziezy doszło obok pawilonu przy ulicy Kasztelańskiej na Podzamczu. 

Ukradł rower w biały dzień. Znacie go?
- W dniu dzisiejszym około godziny 14:00, ten młody chłopak ukradł mój rower z przed sklepu MLEKOVITA na Podzamczu przy ul. Kasztelańskiej 1.
Na tych zdjęciach nie widać twojej twarzy, daje ci 3 dni na skontaktowanie się ze mną. Jeżeli mój rower do mnie nie wróci, to udostępnię nagranie oraz zdjęcie z twoim wizerunkiem.  Gdyby ktoś rozpoznał osobnika to również proszę o kontakt. mój nr tel 723 313 289- informuje właścicielka
 
 
 
red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Popieram Starucha (14 października 2021 1:37)
Tu też go popieram
Ada (13 października 2021 17:49)
Jak poznać jak twarz jest zakryta. Dramat Dramat
### (13 października 2021 13:45)
Cytuję użytkownika: kasia
Widzę same komentarze na poziomie. Ja bym udostępniła. Mam rodzinę w Stanach. Mała miejscowość ale jak ktoś coś przeskrobie to z nazwiska w gazecie, lokalnej tv, radiu podają że Jan Kowalski zrobił to czy tamto.
Tu owszem dziki zachód jest,ale daleko nam do amerykańskich obyczajów.Brak wysokich kar.
Gostek oddał rower (13 października 2021 6:57)
Jak w tytule
Goral (13 października 2021 1:02)
Wlascicielka niech sie pokaze na foto to zobaczymy czy warto numerek zatrzymac i zatelefonowac.
kasia (12 października 2021 22:34)
Widzę same komentarze na poziomie. Ja bym udostępniła. Mam rodzinę w Stanach. Mała miejscowość ale jak ktoś coś przeskrobie to z nazwiska w gazecie, lokalnej tv, radiu podają że Jan Kowalski zrobił to czy tamto.
Filip (12 października 2021 17:27)
Cytuję użytkownika: Staruch
Ta qrwa.znamy. codziennie biega z czarną opaska na oczach. Pojeby
POpędził rowerem zbierać POdpisy w obronie Półmilionowego Romka na POlecenie radnej Alicji Sprzedajnej.
Radoslav (12 października 2021 17:16)
pokazcie jego ryj
Staruch (12 października 2021 16:37)
Ta qrwa.znamy. codziennie biega z czarną opaska na oczach. Pojeby

Dodaj komentarz

zlodziej  |   rower  |   podzamcze  |   kradziez  |  

Podzamcze: Instytucje kultury mają swoje drzewa

Podzamcze: Będą sadzić drzewa

Podzamcze: Bieg Przełajowy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij