Elegancka Husarska - nowe mieszkania na Podzamczu

Duże zainteresowanie wałbrzyskim rynkiem nieruchomości sprawia, że deweloperzy decydują się na nowe inwestycje. Wkrótce powiększy się obszar zamieszkały przy ul. Husarskiej, gdzie wałbrzyska firma Partners Nieruchomości rozpoczyna budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Od kilku miesięcy już nie tylko miasto stawia nowe budynki. Zapotrzebowanie na mieszkania w naszym mieście jest duże, dlatego w wielu miejscach obserwujemy nowe place budowy.
 
- Przede wszystkim jest bardzo duże zainteresowanie rynkiem pierwotnym, mieszkaniami w stanie deweloperskim. Na ten moment buduje się w Wałbrzychu kilka inwestycji i my także skupieni jesteśmy na prowadzonych przez nas inwestycjach w tym powstającej za moimi plecami "Eleganckiej Husarskiej" - mówi Monika Piwowar-Drutkowska, manager ds. sprzedaży Partners Nieruchomości.
 
 
W kontraście do dużych bloków stojących nieopodal wałbrzyski deweloper stawia na budownictwo kameralne. Na jakie mieszkania będą mogli liczyć nowi mieszkańcy ul. Husarskiej?
 
- Jak sama nazwa wskazuje, nasze budynki będą wyróżniać się na tle innych nieruchomości. Będą to kameralne, czterokondygnacyjne obiekty, wyposażone w cichobieżne windy. Bardzo ważną kwestią jest to, że będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych - dodaje Monika Piwowar-Drutkowska.
 
 
Na inwestycję składają się dwa budynki, w których znajdzie się miejsce dla 34 mieszkań o powierzchni od 50 do 88 m kw. Do budynków nie będzie doprowadzany gaz a ogrzewanie i ciepła woda pochodzić będą z sieci PEC-u. Wokół budynków powstaną miejsca parkingowe a w ich bryłach także garaże. Deweloper zadba także o plac zabaw a dodatkowym atutem dla rodzin z dziećmi jest sąsiedztwo niepublicznego przedszkola. Kiedy zatem rozpocznie się budowa i czy można już rezerwować mieszkania?
 
- Ruszamy z przedsprzedażą mieszkań w stanie deweloperskim. Mamy już pierwsze rezerwacje. Zachęcam do śledzenia naszej strony lub zapraszam do naszego biura przy ul. Głównej 8 na Piaskowej Górze. Przedstawimy państwu ofertę z dostępnością poszczególnych mieszkań. Planujemy rozpoczęcie budowy za około miesiąc, więc już niebawem będzie widać,pierwsze efeky - mówi Monika Piwowar-Drutkowska.
 
 
Firma ma już doświadczenie, nie tylko w sprzedaży, ale także w budownictwie. W naszym mieście znajdziemy ich zakończone inwestycje.
 
- Jako biuro nieruchomości wybudowaliśmy dwa budynki. Pierwszy z nich przy ul. Fortecznej, kameralny z 9 mieszkaniami. Drugi przy ul. Azaliowej, również nieduży, ale za to z ogrodami i dwupoziomowymi apartamentami o powierzchni ponad 100 m kw. - mówi Monika Piwowar-Drutkowska.
 
 
Ceny mieszkań Eleganckiej Husarskiej zaczynają się od 5900 zł za m kw. Przykładowo mieszkanie 50-metrowe będzie kosztować około 320 tys. zł. Więcej informacji znaleźć można na stronie husarska.info.
 
 
plr
foto: użyczone / P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno