Menu

Ukradł kosmetyki, a policji pokazał cudzy dowód osobisty

33-latek ukradł kosmetyki w jednym ze sklepów przy ul. Wieniawskiego. Kiedy został ujęty przez ochronę obiektu i na miejsce przyjechali policjanci  podczas legitymowania pokazał  cudzy dokument tożsamości. Funkcjonariusze szybko ustalili, że mężczyzna nie jest tym za kogo się podaje i zatrzymali podejrzanego. Teraz odpowie przed sądem.

Ukradł kosmetyki, a policji pokazał cudzy dowód osobisty
33-letni mieszkaniec Prochowic przyjechał na tzw. gościnne występy. Wszedł do jednej z drogerii przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu i ukradł z niej kosmetyki o wartości blisko 500 złotych, co zauważyli pracownicy ochrony obiektu, którzy ujęli mężczyznę i wezwali na miejsce policjantów.
 
Funkcjonariusze  poprosili sprawcę wykroczenia o okazanie dowodu osobistego. Już po chwili okazało się, że 33-latek posłużył się dokumentem tożsamości, który wcześniej znalazł, a należał do innego mieszkańca Prochowic. Mężczyzna  został więc przez policjantów zatrzymany i noc spędził za kratami celi wałbrzyskiej komendy, gdzie następnego dnia usłyszał zarzuty.
 
 
Teraz mieszkańca powiatu legnickiego czeka sprawa sądowa. Grozi mu 2 lata więzienia. 
 
red
foto: policja
redakcja@Walbrzych24.com

Komentarze

AndzejZRynku (13 października 2021 19:47)
Pewno Rosmann, lepszych drogerii w Dolinie Biedy Nie Ma ????
moje miasto walbrzych (13 października 2021 18:37)
Dlaczegonie podajecie w jakim sklepie kradł?
zootehnik (13 października 2021 18:35)
Obciąć mu oba kciuki.

Dodaj komentarz

policja  |   krsdziez  |   kosmetyki  |   walbrzych  |   wieniawskiego  |  

Wałbrzych będzie rozdawał tabletki z jodkiem. Na wypadek...

Wypadek na S3. Na szczęście to tylko ćwiczenia

Kradła ze sklepów alkohol

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij