13 walk w tym jedna kobieca. Dziś Gala MMA w Aqua Zdroju

13 walk w formule MMA i mnóstwo sportowych emocji już w piątek w Aqua Zdroju. W czwartek odbyło się ważenie przed galą CFN 5. 

Już od pierwszej edycji organizatorzy stawiali na profesjonalną oprawę swoich imprez, więc nie odbiegają one od tego, co można oglądać w telewizji. Kibice mogą liczyć na prawdziwe sportowe widowisko, jakiego w Wałbrzychu jeszcze nie było.

 

W walce wieczoru zmierzy się Artur Gałecki z Gracjanem Misiem. 

 

Podczas gali zobaczymy jeden kobiecy pojedynek. Natalia Baczyńska zmierzy się z węgierską zawodniczką Beatą Juhasz.  Czy przyjaźń polsko węgierska zostanie poddana próbie?

 

- Przyjaźń przyjaźnią, ale powiedzmy sobie – w Oktagonie nie ma przyjaźni. Tam jest po prostu walka. Nie mówię, że nienawiść, ale taki jest ten sport. Pewnie jutro obie pokażemy szczyt swoich możliwości i postaramy się dać, jak najlepszą walkę. - mówi zawodniczka MMA, Natalia Baczyńska. 
 
Co zobaczymy w oktagonie?
 
- Jeśli chodzi o moją przeciwniczkę, to wywodzi się ona z zapasów. Podejrzewam, że będzie próbowała walczyć pod kątem tej płaszczyzny. Zobaczymy... MMA jest dosyć nieprzewidywalnym sportem, więc wszystko może się wydarzyć. Jutrzejszy dzień pokaże wszystko. - mówi zawodniczka MMA, Natalia Baczyńska . - mówi zawodniczka MMA, Natalia Baczyńska. 
 
Jak wygląda organizacja gali?
 
- Mogę się wypowiedzieć, jak najbardziej pozytywnie. Organizacja cały czas idzie do przodu. Cały czas się rozwija. Gala odbędzie się na pięknym obiekcie, jakim jest Aqua Zdrój. Dużo obiekt, duża publiczność. Więc będzie to dla mnie, jako zawodniczki duże wydarzenie. Fajnie, że można pokazać się w takim miejscu . - mówi zawodniczka MMA, Natalia Baczyńska. 

 

 

 

red

foto: Piotr Mistrzak

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno