Contender Fight Night 5 (FOTO VIDEO)

Za nami piąta odsłona gali MMA Contender Fight Night zorganizowana po raz pierwszy w Wałbrzychu. Walkę wieczoru wygrał Gracjan Miś. W starciu kobiet lepsza była Natalia Baczyńska. Zobaczcie zmagania zawodników w oktagonie.

Wyświetl galerię 1/138

- Ciężko mi wybrać najciekawszą walkę. Nie chciałbym oceniać na gorąco. Było dużo różnych walk, dużo skończonych przed czasem. Chyba jestem zadowolony ze wszystkich. Cieszę się, że był wysoki poziom. Mam nadzieję, że inni też tak to odebrali. Jestem zadowolony, że dopisała nam publika. Dużo emocji i świetne walki.  - mówi Paweł Oleksy, organizator gali MMA CFN5. 

 

ciekawy pojedynek odbył się pomiędzy Wojechem Kazieczko, a Miłoszem Wąsikiem. Skończył się TKO
 
Walka wieczoru skończyła się przed czasem. Gracjan Miś znokautował Artura Gałeckiego.
 
- Zawsze powtarzam, że jak wchodzi się na pewien poziom i dochodzą do tego mocni puncherzy. Jeśli są mocne ciosy i ludzie nie boją się ich wymieniać. Taka walka może pójść w dwie strony. Szkoda. Bo nasz zawodnik. Aczkolwiek gratulujemy przeciwnikowi.  - mówi Paweł Oleksy, organizator gali MMA CFN5. 
 
Czy będzie kolejna gala?
 
- Oczywiście plany są. Nie podamy jeszcze miejsca. Na pewno będzie to po nowym roku. Chcemy wrócić do Wałbrzycha.  - mówi Paweł Oleksy, organizator gali MMA CFN5. 
 
Jedyną kobiecą walkę na gali zwyciężyła Natalia Baczyńska. 
 
- Walka Natalii była na fajnym poziomie. W trochę spokojnym tempie. Dużo przebiegów, dużo MMA. Była i stójka i zapasy. Natalia nie miała do końca świeżości, ponieważ była trochę zmęczona chorobą. Cieszę się, że wygrała, bo idzie mocno w górę. Ta wygrana może jej sporo dać. Mam nadzieję, że tak będzie. - mówi Paweł Oleksy, organizator gali MMA CFN5. 

 


 

foto: P.Tokarski, P. Mistrzak

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno