Menu

Odznaczeni za wspieranie dzieci

Dr Grażyna Wybieralska-Chalimoniuk i Jerzy Gibała otrzymali odznaki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci za wspieranie inicjatyw skierowanych do najmłodszych w Radzie Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień-Konradów.

Odznaczeni za wspieranie dzieci
- Bardzo dziękuję tym osobom za pracę i mam nadzieję, że w dalszym ciągu będą się angażowały - mówi Ilona Socha, prezes zarządu oddziału powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wałbrzychu.
 
O przyznanie odznaczenia "Przyjaciel Dziecka" wnioskowała RWS Biały Kamień-Konradów za pomoc w organizacji wyprawek szkolnych, prezentów mikołajkowych i innych akcji, których beneficjentami są najmłodsi mieszkańcy Wałbrzycha.
 
- Z tych dwóch osób jestem bardzo zadowolony, choć i z poprzednich, które otrzymywały odznaki również. Wszyscy pomagają bezinteresownie, mają czyste myśli i czyste sumienie. Nigdy nie odmawiają, kiedy dzwonię. Zbliża się Mikołaj, a ja mam już przywiezione słodyczy za siedem tysięcy złotych, między innymi od pani doktor Wybieralskiej- Chalimoniuk i pana Jerzego Gibały. Zawsze wspierają bezinteresownie nasze akcje jak wyprawka szkolna, Wielkanoc czy Boże Narodzenie - mówi Ryszard Nowak, przewodniczący RWS Biały Kamień-Konradów.
 
 
Co o wyróżnieniu i swojej działalności mówią odznaczeni?
 
 
- To dla mnie wielki zaszczyt zwłaszcza, że nagroda pochodzi od dzieci a one jak wiadomo są bezinteresowne - mówi dr Grażyna Wybieralska-Chalimoniuk.
 
- Jest taka dewiza "mieć, czy dać?". Moja piękna i mądra żona o tak dużym sercu, dała mi wiele do myślenia, że warto się pochylić nad ludźmi, którzy są zagubieni, mają problemy. Jeśli tylko jest taka możliwość, to warto robić coś dla dobra tej społeczności - twierdzi Jerzy Gibała.
 
 
Odznaczone osoby otrzymały listy gratulacyjne od posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej i senatorki Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej. Dyplomy i gratulacje wręczyły także w swoim imieniu dzieciaki z dzielnicy Biały Kamień.
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ja (22 października 2021 14:03)
Ciekawe co wy cwaniaki zrobiliście dla dzieci?! Żal wam dupę ściska? Zawiść ludzka nie zna granic
Emeryt (19 października 2021 10:14)
Nie chce mi się wierzyć w bezinteresowną przyjaźń zwłaszcza do dzieci.
Jujo (18 października 2021 20:24)
Kampania wyborcza wystartowała haha Ciekawe co na fakturę wzięto jako biuro poselskie...
Festyniarski lans (18 października 2021 19:42)
Grupka ludzi się narobiła, a Zupojady pierwsze do zdjęć POzują.
Krzysztof (18 października 2021 19:22)
Kagańce na pokaz!
inż. A. Partacz (18 października 2021 18:40)
Gratuluję wyróżnienia. Ale za nieprawidłowe noszenie maseczek należy się nagana.

Dodaj komentarz

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij