Menu

Poszukiwany listami gończymi zatrzymany

Policjanci  zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 35-latka. Teraz mężczyzna najbliższe trzy lata spędzi w więzieniu.

Poszukiwany listami gończymi zatrzymany
Policjanci  zatrzymali w  Boguszowie-Gorcach na ul. Szkolnej 35-letniego mieszkańca tej miejscowości, który ostatnie lata ukrywał się w Hiszpanii.
 
Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi m.in. za wcześniejsze znęcanie się nad najbliższą osobą i kierowanie w stosunku do niej gróźb karalnych, niestosowanie się do sądowych zakazów, kradzieże oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.
 
Boguszowianin już trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd przewieziony zostanie do jednego z zakładów karnych na terenie Polski, gdzie spędzi trzy lata.
 
 
Dopóki warunki pogodowe będą sprzyjające wspólne patrole boguszowskich, wałbrzyskich i wrocławskich policjantów mają być kontynuowane cyklicznie, szczególnie w trakcie weekendów, kiedy najwięcej turystów udaje się do lasów oraz wybiera w góry położone w Wałbrzychu oraz powiecie wałbrzyskim.
 
 
red
foto: policja wałbrzyska
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ziom (20 października 2021 11:15)
Cytuję użytkownika: KRZYSZTOF
Wypaczyli go z dzikowca ...no no brawo za pomysł ;D
Wypaczyli czy WYPATRZYLI? Do szkoły nie chodziłeś?
Kristoff (20 października 2021 8:16)
A volksdeutsche Nawet w takiej sytuacji plują na policje... Gdyby to było Polizei to Pewnie bylibyście pełni szacunku...
Filip (20 października 2021 7:53)
Cytuję użytkownika: Henryk
Aresztowali na Szkolnej ! A co robiła policja na Dzikowcu ? Wycieczkę ?!!!
Co na to ekolodzy? Nie wrzeszczycie, że quadami rozjeżdżają lasy, że płoszą zwierzynę???
KRZYSZTOF (20 października 2021 0:51)
Wypaczyli go z dzikowca ...no no brawo za pomysł ;D
Ponoć (19 października 2021 19:51)
Ponoć uciekał na kładzie przez góry i lasy i dogonili go na szkolnej. Dobrze się ukrywał. Nie pokazywał się na ulicach ^^
Lala (19 października 2021 18:09)
Zdjęcia do innego artykułu hahah
Henryk (19 października 2021 18:06)
Aresztowali na Szkolnej ! A co robiła policja na Dzikowcu ? Wycieczkę ?!!!

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   poszukiwany  |   list gończy  |   patrol  |   boguszów-gorce  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Wałbrzyski skarb: Jest pomysł na ''drzwi do Waldenburga''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij