Remont ul. Piaskowej

Kończą się prace remontowe na ul. Piaskowej w dzielnicy Biały Kamień na kilkudziesięciometrowym odcinku od skrzyżowania z ul Andersa.

Ul. Piaskowa jest jedną z bocznych ulic, która długo czekała na prace remontowe. Wcześniej między innymi wymieniono całą infrastrukturę podziemną. Teraz prace dotyczą kilkudziesięciometrowego odcinka od skrzyżowania z ul. Andersa, gdzie wymieniana jest nawierzchnia. To jeden z kilku prowadzonych obecnie remontów w dzielnicy Biały Kamień, ale potrzeb mieszkańców nadal nie brakuje.
 
- Praktycznie kończą się prace przy ul. Piaskowej i Brygady Górniczej, gdzie wkrótce wylewany będzie asfalt. Kolejne ulice czekają na remont, między innymi Dubois, Miczurina, Ludowa, Reja, Kasprzaka. Składałem już 20 interpelacji, bo nie sposób zignorować próśb mieszkańców. Przypominam, że jeszcze 2006 roku składałem interpelacje na ul. 1 Maja i doczekaliśmy się po 14 latach. Gorąco wierzę, że Zarząd Dróg dołoży wszelkich starań, by wyremontować też te mniejsze ulice - mówi radny dzielnicy Biały Kamień Ryszard Nowak.
 
 
Ulica Piaskowa służy mieszkańcom okolicznych budynków mieszkalnych oraz jako droga dojazdowa do cmentarza.
 
- Z dniem 1 listopada jest tu bardzo dużo aut. Ten fragment wjazdowy był tak zdegradowany, że trudno było się tu poruszać - dodaje Ryszard Nowak.
 
 
Przypominamy, że równo rok temu wybudowano przy ul. Piaskowej nowy parking ze środków z Budżetu Obywatelskiego. Remontu wymaga nadal ostatni odcinek za budynkami mieszkalnymi, prowadzący prosto do cmentarza.
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno