Menu

Jedna osoba trafiła do szpitala. Zderzenie dwóch aut na Podzamczu

Dzisiaj na wałbrzyskim Podzamczu doszło do wypadku. Jedna osoba trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Jedna osoba trafiła do szpitala. Zderzenie dwóch aut na Podzamczu
Skręcający w lewo z al. Podwale w ul. Basztową 50-letni mieszkaniec Głogowa kierujący samochodem osobowym, nie zauważył jadącego z naprzeciwka 28-latka i doprowadził do zderzenia . 39-letnia pasażerka jednego z pojazdów trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj kierujący byli trzeźwi.
 
 
 
Po raz kolejny funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do przepisów Ustawy prawo o ruchu drogowym. Użytkownicy samochodów przy włączaniu się do ruchu, zmianie pasa ruchu oraz kierunku jazdy muszą zachować ostrożność, a także za każdym razem spoglądać w lusterka wsteczne.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lesław (26 października 2021 7:14)
Cytuję użytkownika: Staruch
Bo to jest zajwbiste skrzyzowanie. Nie dość że na górce to jeszcze krzaków w choj. Lustro by kupili
Jeszcze patrzysz na pieszych i czy rowerzysta zza krzczorów nie wyjedzie...
Staruch (22 października 2021 21:07)
Bo to jest zajwbiste skrzyzowanie. Nie dość że na górce to jeszcze krzaków w choj. Lustro by kupili

Dodaj komentarz

wypadek  |   podzamcze  |   samochod  |   szpital zderzenie  |  

Wypadek na pasach

Piaskowa Góra: Samochód wypadł z drogi

16-latka trafiła do szpitala. Zderzenie w Boguszowie-Gorcach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij