Piotr Wojtyczka nowym prezesem WSSE

Piotr Wojtyczka nowym prezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. WSSE Invest Park nie miało prezesa od 12 sierpnia, kiedy z tej funkcji zrezygnował Artur Siennicki

Piotr Wojtyczka do tej pory  był wiceprezesem  Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.  O tym, że Wojtyczka został nowym prezesem poinformował portal Wrocławskie Fakty

 

Przypomnijmy, że poprzedni konkurs Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna unieważniła . Najpierw konkurs zawieszono, po tym jak okazało się, że jeden z kandydatów (protegowany Michała Dworczyka) złożył... niekompletne dokumenty. 

 

12 sierpnia prezes WSSE Artur Siennicki wysłał do mediów emocjonalne oświadczenie, w którym oznajmił, że rezygnuje z funkcji prezesa w związku z hejtem  jaki wylał się na niego po publikacjach prasowych dotyczących między innymi mobbingu a nawet oskarżeniami o to, że prezes miał nękać pracowników.
 
Siennicki powód swojej rezygnacji tłumaczy w ten sposób: Sytuacja, w której od kilku tygodni narusza się moje dobre imię,  jest  poniżej wszelkich standardów biznesowych i nie będzie przeze mnie akceptowana, stąd moja zdecydowana reakcja.
 
Dzień później (13 września) Rada Nadzorcza odwołała prezesa Siennickiego w trybie natychmiastowym.
 
26 sierpnia rozpisano konkurs na prezesa WSSE "Invest Park". Aplikacje spływały do wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej do 10 września. Na stanowisko prezesa wystartowało sześć osób. W połowie września zdecydowano o zawieszeniu konkursu.  Jak informowała Gazeta Wyborcza, konkurs został przerwany, bo przepadł w konkursie Piotr Wojtyczka (protegowany Michała Dworczyka). W dokumentach złożonych przez Wojtyczkę miały być błędy. 

 

foto: lsse.eu

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno