Menu

Papież Franciszek przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciw Covid-19

Papież Franciszek przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciw Covid-19 - podała w środę agencja Ansa, powołując się na źródła w Watykanie. W ostatnich dniach rozpoczęło się tam podawanie trzeciej dawki osobom starszym i chorym.

Papież Franciszek przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciw Covid-19
Watykan nie poinformował oficjalnie o trzeciej dawce dla 84-letniego papieża, który na początku grudnia - jak sam zapowiedział - ma odwiedzić Grecję i Cypr.
 
W oficjalnym komunikacie wydanym przez Watykan w środę wyjaśniono, że w drugiej połowie października tamtejsza służba zdrowia rozpoczęła szczepienie trzecią dawką preparatu. Według tej noty pierwszeństwo mają osoby w wieku powyżej 70 lat i chore.
 
 
Nie wiadomo, czy ponownie zaszczepiony też został 94-letni emerytowany papież Benedykt XVI.
 
Polska Agencja Prasowa
foto: ilustracyjne pixabay
redakcja@walbrych24.com

Komentarze

Józefa (29 października 2021 14:12)
Starszy człowiek, zagubił się w tych kłamstwach. Pan Bóg jest miłosierny i wybaczy. Amen
Fita (28 października 2021 11:49)
Cytuję użytkownika: Ja
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko się szczepią. Powodzenia bergolio
Twoj niedorozwój umysłowy nie warto komentować!
egon (28 października 2021 10:05)
Buhahah. Life-changing news :) Uwaga mieszkańcy Wałbrzycha, Franciszek przyjął 3cią dawkę! I co ja mam zrobić z tą cudowną wiadomością? Zamknęli w Wałbrzychu jakąś ulicę z tego powodu? Może szkołę?
Grunwald 1410 (28 października 2021 7:57)
Papiez synagogi szatana.Antypolski i antykatolicki.
Jumbi (28 października 2021 7:57)
Kiedy Konklawe?
Ja (27 października 2021 20:44)
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko się szczepią. Powodzenia bergolio

Dodaj komentarz

papiez  |   franciszek  |   covid  |   szczepienie  |   watykan  |   kosciol  |  

Ponad 3 tysiące zakażeń w tydzień

Prawie 2,4 tys zakażeń koronawirusem w ciągu tygodnia

Koronawirus: 550 zakażeń na Dolnym Śląsku w ciągu tygodnia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij