Menu

Nagrodzono świdnickich nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej siedemnastu dyrektorów i nauczycieli placówek oświatowych zostało nagrodzonych przez prezydent Świdnicy, Beatę Moskal-Słaniewską. 
Nagrodzono świdnickich nauczycieli
Nauczyciele docenieni zostali za swoje osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze. Są to: 
 
Małgorzata Anklewicz – dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16,
Katarzyna Bębenek – nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 6,
Katarzyna Buczma – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 315,
Zbigniew Curyl – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury,
Agata Giedrewicz – nauczycielka Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16,
Izabela Glinka – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2,
Dariusz Jaros – nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury,
Aneta Kachnic – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1,  
Justyna Kardynał–Cholewa – nauczycielka  Przedszkola Miejskiego nr 4,
Małgorzata Pielach – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 105,
 
 
Marta Scheer – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 8,  
Violetta Skibicka –  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6,
Katarzyna Skupień – dyrektor  Przedszkola Miejskiego nr 14,
Miłosława Stec – wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 105,
Iwona Wejngold – Pisowicz – nauczycielka  Przedszkola Miejskiego nr 14,
Anna Wilczyńska – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4,  
Magdalena Zawadzka – nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 6.  

- Wszystkim, którzy tworzą świdnicką edukację serdecznie dziękuję za Wasz trud, pasję, oddanie i za to, że jesteście przewodnikami dla Waszych uczniów. Dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi życzę wytrwałości, dużo zdrowia, pozytywnej energii i wewnętrznego spokoju  – mówi prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska. 


 
W sali teatralnej świdnickiego Ośrodka Kultury zorganizowano także koncert pt. „Z nizin do gór”, na który prezydent zaprosiła seniorów świdnickiej oświaty, radnych Rady Miejskiej w Świdnicy, pracowników Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego, dyrektorów, wicedyrektorów, nauczycieli oraz pracowników świdnickich jednostek oświatowych.

W koncercie, dedykowanym pedagogom oraz pracownikom świdnickiej oświaty wystąpią: Zespół Folklorystyczny „KURPIANKA” pod kier. art. Pawła Łyszczycha, Zespół Pieśni i Tańca „Jubilat” pod kier. art. Lubomira Szmida oraz Mażoretki „Prima” prowadzone przez Annę Trzeciak.  

 
adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Udekoruj dom i balkon na święta

Konkurs fotograficzny: Świątecznie w Świdnicy. Do wygrania tysiąc zł.

4,5 mln zł. na aktywizację zawodową imigrantów z Ukrainy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij